club lleida Torneig Obert Club Escacs Lleida 2013

Classificació Final

Rank Nombre Elo Club Pts BUC Prog
1 Trepat Herranz Joan 2359 Lle 6 32 25
2 Rodriguez Melgar Josep Mª 2277 Lle 6 28½ 24
3 Adel Lahchaichi Oussama 2362 Lle 32 24
4 Barbero Sendic Alejandro 2402 Lle 5 32½ 21
5 Ortoneda Mayoral Emili 2026 Blf 29½ 19
6 Farre Morell Artur 2105 Lle 28½ 18½
7 Aranzana Areste Alberto 2072 Lle 27 18½
8 Sole Pijuan Ferran 1872 Lle 26 14½
9 Bedoya Ribo Jordi 1997 Lle 4 28½ 16½
10 Villa Gimenez Carmelo 2116 Lle 4 27½ 17
11 Gensana Berzunces Joan 2114 Lle 4 26½ 17
12 Vallverdu Rebull Oscar 1699 Sin club 4 25½ 16
13 Moline Escartin Xavier 1840 Lle 4 23 15
14 Vallverdu Miret Oscar 2209 Lle 30½ 17
15 Sole Gonzalez Edgar 1898 Lle 25 15½
16 Masague Artero Guerau 1700 Lle 23 12
17 Rosa Garcia Jesus 1800 Binefar 22 14½
18 Cardona Marin Wilson 1932 Par 3 26 13
19 Lopez Morato Jeronimo 1740 Vse 3 24½ 12
20 Paul Cava Javier 1954 Lle 3 24 14½
21 Sole Chimeno Joan 1759 Lle 3 23 12
22 Sanchez Sanchez Marcelo 1824 Lle 3 22½ 11½
23 Costa Esteve Ricard 1700 Lle 3 20 7
24 Gimeno Gimeno José Carlos 1700 Blf 3 19½ 9
25 Paniello Valiente Jorge 1699 Bienfar 3 15 8
26 Martinez Velazquez Angel 1835 Lle 22½ 9
27 Castan Costafreda Antoni 1795 Lle 19½ 10
28 Batlle Pestaña Benjami 1699 sin Club 2 22½ 11
29 Sierra Cortada Gerardo 1700 Salou 1 21½ 5
30 Reves Jose 1997 Lle 1 20½ 5
31 Montagut Gonzalez Joan 1700 Blf 1 20 5
32 Salvia Josep Mª 1699 sin club ½ 19½ 3
33 Buth  Ijaz 1700 Lle 0 19½ 0
34 Ortoneda Bosch Guerau 1700 Blf 0 17½ 0
35 Teixido Joan 1800 Lle 0 15½ 0

Emparellament Ronda 7

Me. Nombre Pts Res. Pts Nombre
1 Adel Lahchaichi Oussama 0  -  1 5 Rodriguez Melgar Josep Mª
2 Gensana Berzunces Joan 4 0  -  1 5 Trepat Herranz Joan
3 Moline Escartin Xavier 4 0  -  1 4 Barbero Sendic Alejandro
4 Farre Morell Artur 4 ½  -  ½ 4 Aranzana Areste Alberto
5 Vallverdu Miret Oscar 0  -  1 Sole Pijuan Ferran
6 Ortoneda Mayoral Emili 1  -  0 Rosa Garcia Jesus
7 Sole Gonzalez Edgar 3 ½  -  ½ Vallverdu Rebull Oscar
8 Villa Gimenez Carmelo 3 1  -  0 3 Sole Chimeno Joan
9 Lopez Morato Jeronimo 3 0  -  1 3 Bedoya Ribo Jordi
10 Cardona Marin Wilson ½  -  ½ Paul Cava Javier
11 Masague Artero Guerau 1  -  0 Castan Costafreda Antoni
12 Martinez Velazquez Angel 0  -  1 2 Gimeno Gimeno José Carlos
13 Costa Esteve Ricard 2 1  -  0 2 Batlle Pestaña Benjami
14 Sanchez Sanchez Marcelo 2 1  -  0 1 Montagut Gonzalez Joan
15 Buth  Ijaz 0 0  -  1 2 Paniello Valiente Jorge

Resultats Ronda 6

Me. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 Barbero Sendic Alejandro 4 0  -  1 Adel Lahchaichi Oussama 2
2 Trepat Herranz Joan 4 1  -  0 Vallverdu Miret Oscar 5
3 Rodriguez Melgar Josep Mª 4 1  -  0 Ortoneda Mayoral Emili 10
4 Aranzana Areste Alberto 3 1  -  0 3 Villa Gimenez Carmelo 6
5 Bedoya Ribo Jordi 3 0  -  1 3 Gensana Berzunces Joan 7
6 Farre Morell Artur 3 1  -  0 3 Sole Gonzalez Edgar 15
7 Paul Cava Javier 0  -  1 3 Moline Escartin Xavier 17
8 Rosa Garcia Jesus 1  -  0 Cardona Marin Wilson 14
9 Sole Pijuan Ferran 1  -  0 Masague Artero Guerau 28
10 Sanchez Sanchez Marcelo 2 -  -  + Vallverdu Rebull Oscar 35
11 Sole Chimeno Joan 2 1  -  0 2 Paniello Valiente Jorge 33
12 Gimeno Gimeno José Carlos 2 0  -  1 2 Lopez Morato Jeronimo 24
13 Batlle Pestaña Benjami 2 0  -  1 Martinez Velazquez Angel 18
14 Castan Costafreda Antoni 1  -  0 0 Buth  Ijaz 25
15 Montagut Gonzalez Joan 1 0  -  1 1 Costa Esteve Ricard 26

Resultats Ronda 5

Me. Nombre Pts Res. Pts Nombre
1 Adel Lahchaichi Oussama 1  -  0 4 Trepat Herranz Joan
2 Villa Gimenez Carmelo 3 0  -  1 3 Barbero Sendic Alejandro
3 Aranzana Areste Alberto 3 0  -  1 3 Rodriguez Melgar Josep Mª
4 Ortoneda Mayoral Emili 1  -  0 3 Farre Morell Artur
5 Vallverdu Miret Oscar 1  -  0 Paul Cava Javier
6 Gensana Berzunces Joan 2 1  -  0 2 Sole Chimeno Joan
7 Bedoya Ribo Jordi 2 1  -  0 2 Sanchez Sanchez Marcelo
8 Sole Gonzalez Edgar 2 1  -  0 2 Lopez Morato Jeronimo
9 Vallverdu Rebull Oscar 2 ½  -  ½ 2 Sole Pijuan Ferran
10 Moline Escartin Xavier 2 1  -  0 2 Batlle Pestaña Benjami
11 Cardona Marin Wilson 1  -  0 Castan Costafreda Antoni
12 Rosa Garcia Jesus 1  -  0 Martinez Velazquez Angel
13 Masague Artero Guerau 1  -  0 1 Costa Esteve Ricard
14 Paniello Valiente Jorge 1 1  -  0 1 Montagut Gonzalez Joan
15 Buth  Ijaz 0 0  -  1 1 Gimeno Gimeno José Carlos

Resultats Ronda 4

Me. Nombre Pts Res. Pts Nombre
1 Rodriguez Melgar Josep Mª 3 0  -  1 3 Trepat Herranz Joan
2 Ortoneda Mayoral Emili 0  -  1 Adel Lahchaichi Oussama
3 Barbero Sendic Alejandro 2 1  -  0 2 Bedoya Ribo Jordi
4 Villa Gimenez Carmelo 2 1  -  0 2 Sole Gonzalez Edgar
5 Farre Morell Artur 2 1  -  0 2 Vallverdu Rebull Oscar
6 Batlle Pestaña Benjami 2 0  -  1 2 Aranzana Areste Alberto
7 Castan Costafreda Antoni 0  -  1 Vallverdu Miret Oscar
8 Sanchez Sanchez Marcelo ½  -  ½ Gensana Berzunces Joan
9 Paul Cava Javier 1  -  0 Rosa Garcia Jesus
10 Sole Pijuan Ferran 1 1  -  0 Cardona Marin Wilson
11 Moline Escartin Xavier 1 1  -  0 1 Montagut Gonzalez Joan
12 Sole Chimeno Joan 1 1  -  0 1 Gimeno Gimeno José Carlos
13 Sierra Cortada Gerardo 1 -  -  + 1 Lopez Morato Jeronimo
14 Salvia Josep Mª ½ -  -  + ½ Martinez Velazquez Angel
15 Costa Esteve Ricard 0 1  -  0 0 Buth  Ijaz
  Paniello Valiente Jorge 0 1  -  -   Descanso

Resultats Ronda 3

Me. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 Trepat Herranz Joan 2 1  -  0 2 Barbero Sendic Alejandro 1
2 Vallverdu Miret Oscar 0  -  1 2 Rodriguez Melgar Josep Mª 4
3 Rosa Garcia Jesus 0  -  1 Adel Lahchaichi Oussama 2
4 Bedoya Ribo Jordi ½  -  ½ Villa Gimenez Carmelo 6
5 Gensana Berzunces Joan 0  -  1 Ortoneda Mayoral Emili 10
6 Aranzana Areste Alberto 1 1  -  0 Paul Cava Javier 13
7 Lopez Morato Jeronimo 1 0  -  1 1 Farre Morell Artur 8
8 Cardona Marin Wilson 1 ½  -  ½ 1 Sanchez Sanchez Marcelo 19
9 Sole Gonzalez Edgar 1 1  -  0 1 Sole Chimeno Joan 23
10 Sole Pijuan Ferran 1 -  -  + 1 Batlle Pestaña Benjami 32
11 Vallverdu Rebull Oscar 1 1  -  0 1 Moline Escartin Xavier 17
12 Martinez Velazquez Angel ½ 0  -  1 ½ Castan Costafreda Antoni 22
13 Salvia Josep Mª ½ 0  -  1 ½ Masague Artero Guerau 28
14 Montagut Gonzalez Joan 0 1  -  0 0 Buth  Ijaz 25
15 Sierra Cortada Gerardo 0 1  -  0 0 Costa Esteve Ricard 26
16 Gimeno Gimeno José Carlos 0 1  -  0 0 Paniello Valiente Jorge 33
  Reves Jose 0 1  -  -   Descanso  

Resultats Ronda 2

Me. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 Barbero Sendic Alejandro 1 1  -  0 1 Aranzana Areste Alberto 9
2 Adel Lahchaichi Oussama 1 ½  -  ½ 1 Bedoya Ribo Jordi 11
3 Farre Morell Artur 1 0  -  1 1 Trepat Herranz Joan 3
4 Rodriguez Melgar Josep Mª 1 1  -  0 1 Cardona Marin Wilson 14
5 Ortoneda Mayoral Emili 1 ½  -  ½ 1 Vallverdu Miret Oscar 5
6 Paul Cava Javier 1 ½  -  ½ 1 Gensana Berzunces Joan 7
7 Villa Gimenez Carmelo ½ 1  -  0 1 Vallverdu Rebull Oscar 35
8 Buth  Ijaz 0 0  -  1 ½ Rosa Garcia Jesus 20
9 Costa Esteve Ricard 0 0  -  1 0 Sole Pijuan Ferran 16
10 Moline Escartin Xavier 0 1  -  0 0 Gimeno Gimeno José Carlos 27
11 Masague Artero Guerau 0 ½  -  ½ 0 Martinez Velazquez Angel 18
12 Sanchez Sanchez Marcelo 0 1  -  0 0 Sierra Cortada Gerardo 31
13 Teixido Joan 0 0  -  1 0 Batlle Pestaña Benjami 32
14 Castan Costafreda Antoni 0 ½  -  ½ 0 Salvia Josep Mª 34
15 Montagut Gonzalez Joan 0 0  -  1 0 Sole Chimeno Joan 23
16 Paniello Valiente Jorge 0 0  -  1 0 Lopez Morato Jeronimo 24

Resultats Ronda 1

Ronda 1 
Me. Nombre Res. Nombre
1 Sole Pijuan Ferran 0-1 Barbero Sendic Alejandro
2 Trepat Herranz Joan 1-0 Moline Escartin Xavier
3 Martinez Velazquez Angel 0-1 Rodriguez Melgar Josep Mª
4 Vallverdu Miret Oscar 1-0 Sanchez Sanchez Marcelo
5 Rosa Garcia Jesus 1/2-1/2 Villa Gimenez Carmelo
6 Gensana Berzunces Joan 1-0 Castan Costafreda Antoni
7 Sole Chimeno Joan 0-1 Farre Morell Artur
8 Aranzana Areste Alberto 1-0 Costa Esteve Ricard
9 Gimeno Gimeno José Carlos 0-1 Ortoneda Mayoral Emili
10 Bedoya Ribo Jordi 1-0 Masague Artero Guerau
11 Batlle Pestaña Benjami 0-1 Paul Cava Javier
12 Cardona Marin Wilson 1-0 Paniello Valiente Jorge
13 Salvia Josep Mª 0-1 Sole Gonzalez Edgar
14 Vallverdu Rebull Oscar 1-0 Montagut Joan

 

Ranking
SNo. Nombre EloN Club
1 Barbero Sendic Alejandro 2402 Lle
2 Adel Lahchaichi Oussama 2362 Lle
3 Trepat Herranz Joan 2359 Lle
4 Rodriguez Melgar Josep Mª 2277 Lle
5 Vallverdu Miret Oscar 2209 Lle
6 Villa Gimenez Carmelo 2116 Lle
7 Gensana Berzunces Joan 2114 Lle
8 Farre Morell Artur 2105 Lle
9 Aranzana Areste Alberto 2072 Lle
10 Ortoneda Mayoral Emili 2026 Blf
11 Bedoya Ribo Jordi 1997 Lle
12 Reves Jose 1997 Lle
13 Paul Cava Javier 1954 Lle
14 Cardona Marin Wilson 1932 Par
15 Sole Gonzalez Edgar 1898 Lle
16 Sole Pijuan Ferran 1872 Lle
17 Moline Escartin Xavier 1840 Lle
18 Martinez Velazquez Angel 1835 Lle
19 Sanchez Sanchez Marcelo 1824 Lle
20 Rosa Garcia Jesus 1800 Binefar
21 Teixido Joan 1800 Lle
22 Castan Costafreda Antoni 1795 Lle
23 Sole Chimeno Joan 1759 Lle
24 Lopez Morato Jeronimo 1740 Vse
25 Buth  Ijaz 1700 Lle
26 Costa Esteve Ricard 1700 Lle
27 Gimeno Gimeno José Carlos 1700 Blf
28 Masague Artero Guerau 1700 Lle
29 Montagut Gonzalez Joan 1700 Blf
30 Ortoneda Bosch Guerau 1700 Blf
31 Sierra Cortada Gerardo 1700 Salou
32 Batlle Pestaña Benjami 1699 sin Club
33 Paniello Valiente Jorge 1699 Bienfar
34 Salvia Josep Mª 1699 sin club
35 Vallverdu Rebull Oscar 1699 Sin club