club escacs vallfogona IV Campionat de Ràpides Estiu-Cultura Vallfogona 2012

Rank Nom Elo Club Gr Pts BUC
1 Monfa Escola Ramon 2062 Vilanovenc A 65½
2 Tuz Mykola 2157 Vilanovenc A 9 66
3 Tresents Pla Lluis 2267 Guissona A 8 64½
4 Martinez Pla Xavier 1943 Vila Olimpica B 8 64
5 Sanuy Moncasi Albert 2074 Almenar A 8 60
6 Orrit Sole Gerard 2012 Balaguer A 8 60
7 Solani Nuñez Joshua 2179 Vallfogona A 8 59½
8 Vera Balague Gabriel 2058 Tora A 68½
9 Gonzalez Bringue Ricard 2195 Balafia A 63½
10 Arno Bendicho Arnau 2085 Almenar A 60½
11 Prat Baque Vicenç 2143 Guissona A 7 64½
12 Monfa Sole Ramon 2142 Vilanovenc A 7 64
13 Sole Gonzalez Edgar 1910 Lleida B 7 56½
14 Ferrer Font Jordi 1984 Balaguer B 7 55½
15 Solani Nuñez Joel 1885 Vallfogona B 7 55
16 Fortuny Profitos Jordi 1974 Balaguer B 7 54½
17 Llavall Sans Daniel 2216 Tarrega A 63½
18 Casas Torres Pau 1894 Balaguer B 56½
19 Herreros Angrill Jaime 1951 Pon B 56½
20 Torrelles Hornos Robert 2019 Almenar A 54
21 Farre Selma David 2000 Vallfogona B 53
22 Farre Regada Julia 2033 Tarrega A 52
23 Anaya Ibars Genis 1851 Balafia B 51½
24 Paul Cava Javier 1916 Balafia B 6 57
25 Montoliu Daroca Imma 1974 Vallfogona B 6 55½
26 Caldero Lesan Jordi 1868 Lleida B 6 55½
27 Sole Pera Jordi 2151 Vilanovenc A 6 55
28 Melis Vega Juan Jose 1750 Alta Ribagorça C 6 55
29 Barbosa Rubies Laia 1984 Balaguer B 6 53
30 Armengol Cherto Jordi 1833 Alta Ribagorça C 6 47
31 Bonet Verdu Marcel 1912 Vilabarca B 6 46½
32 Verdu Surroca Hector 0 Vilabarca C 6 46
33 Monfa Escola Joel 1730 Vilanovenc C 6 45
34 Parramon Guillaumet Jaime 1970 Vallfogona B 58
35 Cosialls Baz Daniel 1907 Balafia B 50
36 Barbosa Martinez Marcel 1818 Balaguer C 49½
37 Martinez Catalan Jordi 0 Vila Olimpica C 44½
38 Canales Ros Albert 1718 Lleida C 44
39 Tilev Rosen 1824 Vilabarca C 5 52½
40 Marti Trilla Aleix 1859 Vallfogona B 5 51½
41 Rumi Camero Joel 1701 Balaguer C 5 49½
42 Font Moreno Santi 1700 Balaguer C 5 49½
43 Clua Guardia Mariona 1745 Vallfogona C 5 48½
44 Valera Muñoz Alexis 1763 Balaguer C 5 48
45 Nieto Badia Pau 1700 Balaguer C 5 46
46 Borras Camarasa Marc 1925 Balafia B 5 44
47 Estruch Andreu Guim 1700 Igualada C 5 42
48 Noria Bertran Eric 1701 Lleida C 5 41½
49 Pueyo Pinasa Manel 1703 Alta Ribagorça C 5 41
50 Serra Tersa Salvador 1794 Almenar C 49½
51 Lopez Pilleux Alejandro 0 Fraga C 45½
52 Lopez Luna Oscar 1700 Vallfogona C 44½
53 Faus I Tor Xavier 1703 Vilabarca C 38
54 Sole Chimeno Joan 1728 Lleida C 4 46½
55 Estruch Andreu Lluc 1702 Igualada C 4 44
56 Berge Sole Jose M. 1700 Vallfogona C 4 43
57 Teixido Rosauro Ivan 1700 Balaguer C 4 42½
58 Villaro Cos Jordi 1700 Balaguer C 4 42½
59 Sanuy Latorre Ares 1700 Balaguer C 4 42½
60 Alba Ruiz Artur 0 Almenar C 4 40½
61 Vigo Esteban Jennifer 1700 Almenar C 4 38
62 Parramon Carb Josep 1700 Alta Ribagorça C 4 37½
63 Ros Truchero Ramon 0 Lleida C 4 35½
64 Ros Truchero Olga 0 Lleida C 4 33
65 Llinares Pampols Samuel 1700 Balafia C 3 42
66 Gonzalez Pascual Estrella 0 Lleida C 3 38
67 Lopez Pilleux Aline 0 Fraga C 3 33½
68 Sambonete Mejia Miguel 0 Lleida C 3 30
69 Valdeolivas Cots Miquel 1700 Balafia C 2 35
70 Ros Garcia Gerard 0 Lleida C 1 31
71 Bise Fenoy Jordi 2001 Cornella A 0 49½
72 Ivanov Markov Dimitri 1847 Balaguer B 0 49½
73 Rosell Ginestà Eric 1700 Balafia C 0 49½
74 Foix Martinez Jaume 1750 Vallfogona C 0 45