Campionats Finalitzats Any 2008

 

66猫 CAMPIONAT FEMEN脥 DE CATALUNYA 2008聽聽

el dia 27 al 30 de desembre de 2008 a la localitat de Coma-ruga (El Vendrell)

"Campiona Clara Orriols del C.E. Tres peons i sots campiona Natalia Pares del C.E. Comtal"

Classificaci贸 Final

WORLD CHESS OPEN LEON 2008聽聽

Del dia 26 al 28 de desembre de 2008 a Leon

"Campi贸 Eugeny Bareev de Rusia i sots campio Artur Yussupow d'Alemanya"

"Josep Oms 24a posicio"聽

 

PLAY-OFF D'ASCENS CAMPIONAT PER EQUIPS DE LA TERRITORIAL DE LLEIDA

DIA DE JOC:聽21 de desembre de 2008 a Vallfogona els dos enfrontaments

Clubs ascens a Preferent: Vallfogona-A - Mollerussa Resultat 8 a 2

Clubs ascens a Primera: Vallfogona-B - Juneda Resultat 4'5 a 3'5

XVII TORNEIG INTERNACIONALS D'ESCACS聽聽"MEMORIAL DAVID GARCIA ILUNDAIN 2008"聽

Dia 14/12/2008 a l鈥橝uditori de les Cotxeres de Sants (C/ Sants, 79 de Barcelona).聽

"Campi贸 Jose M. Lopez del C.E. Uga i sots campio Orelvis Perez del C.E. Sabadell"

Classificaci贸 Final

VI FESTIVAL D'ESCACS DAVID GARCIA ILUNDAIN 2008聽"MEMORIAL AUDITORI MAS" ESCACS BASE

Dia 13/12/2008 a l鈥橝uditori de les Cotxeres de Sants (C/ Sants, 79 de Barcelona).聽

"Campi贸 Sub20 Albert Ramon del C.E. Tarrega i sots campio David Pueyo del C.E. Sant Andreu"

Classificaci贸 Final Sub20

Classificaci贸 Final Sub14

Classificaci贸 Final Sub12

Classificaci贸 Final Sub10

Classificaci贸 Final Sub8

VII GRAN TORNEIG INTERNACIONAL PER AFECCIONATS "B" ELO FINS A 2000

Del 29 de novembre al 7 de desembre 2008

"Campi贸 Ruben Beltran de Valencia i sots campio Cesar Mataix de Valencia"

Classificaci贸 Final

VII GRAN TORNEIG INTERNACIONAL PER AFECCIONATS "A" Elo de 2000 a 2300

Del 29 de novembre al 7 de desembre 2008

"Campi贸 Francisco Garcia d'Espanya i sots campio Helmut Scherer d'Alemanya"

Classificaci贸 Final

I INTERNACIONAL NOCTURN "1" BLITZ

Dia 28 de novembre 2008

"Campi贸 Mario Arata d'Espanya i sots campio Martin Daneri d'Argentina"

Classificaci贸 Final

VII GRAN TORNEIG DE BLITZ

Dia 30 de novembre 2008

"Campi贸 Jose Vicente Jimenez d'Espanya i sots campio Adrian Stanca de Romania"

Classificaci贸 Final

I CAMPEONAT D'ESPANYA PER EQUIPS DE CLUBS. SUB-16

Del 4 al 8 de desembre 2008

"Campi贸 Club Ajedrez Solvay i sots campio Club Ciudad Naranco"

Classificaci贸 Final

V OPEN MASTER

Del 5 al 8 de desembre 2008

"Campi贸 Alexey Dreev i sots campio Viktor Moskalenko"

Classificaci贸 Final

IV GRAN TORNEIG DE LES ESTRELLES

Del 5 al 8 de desembre 2008

"Campi贸 Vassily Ivanchuk i sots campio Alexei Shirov"

Classificaci贸 Final

IV TORNEIG INTERNACIONAL DE NOVES GENERACIONS

Del 4 al 8 de desembre 2008

Cristina Coll 4'5 punts. Alex Farre 4 punts. Jose Perez 4 punts. Gerard Orrit 3'5 punts. Jordi Coll 3 punts. Nuria Grau 3 punts

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT INDIVIDUAL ABSOLUT DE LLEIDA 2008 A BENAVENT

DIES DE JOC:聽12, 19 i 26 d鈥檕ctubre, 2, 9, 16, 23 i 30 de novembre i 6 de desembre de 2008.

Grup A:"Campi贸 David Monell del C.E. Lleida i Sots campi贸 Ramon Verdes del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final GrupA

Grup B: "Campi贸 David Norbert Ros del C.E. T脿rrega i Sots campi贸 Zurab Semionovich del C.E. Vilanovenc"

Classificaci贸 Final GrupB

25猫. OPEN DE LA CATALUNYA CENTRAL ESCACS CATAL脪NIA CLUB - MANRESA

Del 4 d'octubre al 29 de novembre de 2008

"Campi贸 David Monell del C.E. Lleida i Sots campi贸 Jordi Rodriguez del C.E. Catalonia"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT JUVENIL DE LLEIDA CLASSIFICATORI PEL 2009 A VALLFOGONA

DIES DE JOC:聽11, 18 i 25 d鈥檕ctubre i 8, 15, 22 i 29 de novembre de 2008

"Campi贸 Jordi Coll del C.E. Balaguer i Sots campi贸 Joel Visa del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT GENT GRAN DE LLEIDA CLASSIFICATORI PEL 2009 A VALLFOGONA

DIES DE JOC:聽11, 18 i 25 d鈥檕ctubre i 8, 15, 22 i 29 de novembre de 2008

"Campi贸 Crecenci Navarro del C.E. Lleida i Sots campi贸 Jaume Ponsarnau del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

OLIMPIADA 2008 A DRESDEN

Novembre 2008

"Campi贸 Absolut Armenia i Campi贸 femen铆 Georgia"

Classificaci贸 Final Absolut

Classificaci贸 Final Femen铆

XVI茅 OBERT D'ESCACS DE SANTA MARGARIDA DE MONTBUI 2008

Del 26 de setembre al 21 de novembre de 2008

"Campi贸 MI Luis Rojas del C.E. Mollet i Sots Campi贸 Albert Ramon del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

21猫 MEMORIAL PIJUAN DE BALAGUER

Novembre 2008

"Campi贸 Andreu Voltes del C.E. Vallfogona"

Classificaci贸 Final Federats

Classificaci贸 Final No Federats

MAGISTRAL D'ESCACS CIUTAT DE BARCELONA - CASINO DE BARCELONA 2008

Del 30 d'Octubre al 7 de Novembre

"Campi贸 GM Alexey Dreev de Russia i Sots campi贸 Kiril Georgiev de Bulgaria"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL DE R脌PIDES FESTA DE LA DELEGACI脫 PROVINCIAL DE LLEIDA 2008

Diumenge 5 d'octubre de 2008 a la ciutat de Lleida

"Campi贸 GM Aleksandar Delchev C.E. Balaguer i Sots Campi贸 Jordi Coll del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

32a. FESTA CATALANA DELS ESCACS A TERRASSA

Dia 27 i 28 de Setembre de 2008

Campionat de R脿pides Individuals de Catalunya

"Campi贸 MI Miguel Mu帽oz C.E. Escola Escacs Barcelona i Sots Campi贸 MI Jorge Gonzalez C.E. Figueres"

Classificaci贸 Final

Campionat de R脿pides per Equips de Catalunya

"Campi贸 Terrassa i Sots Campi贸 Barber脿"

Classificaci贸 Final

"C.E. Bal脿fia campi贸 de tercera categoria"

5猫 TORNEIG DE R脌PIDES D'ALMENAR

Diumenge 28 de setembre de 2008

"Campi贸 Tomas Puig C.E. Almenar i Sots Campi贸 Jordi Coll C.E. Almenar"

Classificaci贸 Final

VIII CAMPIONAT DE R脌PIDES OPEN VALLFOGONA 2008

Dia 20 des setembre de 2008 a les 11 de la nit

"Campi贸 Fco. Javier Ochoa De Echaguen C.E. Uga i Sots Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

16猫 OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS ACTIUS VALLFOGONA 2008

Dia 20 i 21 de setembre de 2008

"Campi贸 Karen Movsziszian (Armenia) C.E. Lleida i Sots Campi贸 Josep Oms C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

VII MEMORIAL JOSEP M. ROSELL脫 TORNEIG D'ESCACS FESTA MAJOR BELLPUIG 2008

El dia 14 de setembre de 2008 a les 9.30 mat铆. Partides de 10 minuts per jugador

"Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega i Sots Campi贸 Albert Sanuy C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final

XVI TORNEIG DE R脌PIDES A GUISSONA

El dia 11 de setembre de 2008 a les 9.30 h. Partides de 5 minuts

"Campi贸 Jordi Coll C.E. Balaguer i Sots Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

III OPEN INTERNACIONAL BAJO CINCA A MEQUINENZA

El dia 7 de setembre de 2008. Partides de 20 minuts

"Campi贸 GM Azer Mirzoev Azervayan C.E. Jaime Casas i Sots Campi贸 GM Josep Oms del C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

X OPEN INTERNACIONAL DE SANTS HOSTAFRANCS I LA BORDETA

Del 22 al 31 d'Agost de 2.008

"Campi贸 Grup A GM Pablo Lafuente d'Argentina i Sots campi贸 Mateusz Bartel de Pol貌nia""

Classificaci贸 Final

"Campi贸 Grup B Arshad Bakhtiari Fatollah C.E. Torrenegra i Sots campi贸 Juan Sanchez-Cozar C.E. Ateneu Barcelon茅s"

Classificaci贸 Final

35猫. OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS CIUTAT DE MANRESA 2008

Del 12 al 20 d'Agost de 2.008

"Campi贸 Lazaro Bruzon de Cuba i Sots Campi贸 Alexandr Fier de Brasil"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA PER EQUIPS DE CLUB 1A DIVISI脫 GRUP I聽

Lleida del 13 al 17 d'Agost a l'Hotel SANSI PARK DE LLEIDA

"Campi贸 Uni贸 Graciencia d'Escacs i Sots Campi贸 Montcada"

"C. E. Lleida"聽5猫 classificat聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽"C. E. Pardinyes" 30猫 classificat

Classificaci贸 Final

II CAMPIONAT D'ESCACS 10 MINUTS GENERAL VILA D'AGER 2008.聽

Dissabte 9 d'Agost a les 10.00 del mat铆.

"Campi贸 Adel Oussama del C.E. Lleida i Sots campi贸 Josep Oms del C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

II CAMPIONAT D'ESCACS 10 MINUTS SUB12 VILA D'AGER 2008.聽

Dissabte 9 d'Agost a les 10.00 del mat铆.

"Campi贸 Sub10 Pere Garriga de l'Escola Sant Gervasi"

"Campi贸 Sub12 Ramon Bobet del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

XXVI OPEN INTERNACIONAL D'ANDORRA 2008.聽

Del dia 19 al 27 de juliol.

"Campi贸 David Howell d'Anglaterra i Sots campi贸 Romain Edouard de Fran莽a"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB18 2008.聽

Del dia 26 de juliol al 02 d'agost a Padron (Galicia).

"Campi贸 Ivan Salgado de Galicia i Sots campi贸 David Recuero d'Asturies"

Classificaci贸 Final

I CAMPIONAT D'ESCACS PARTIDES R脌PIDES A TARROJA DE SEGARRA 2008.聽

Diumenge 27 de Juliol a les 09.30 del mat铆.

"Campi贸 聽Llu铆s M. Castany del C.E. Guissona i Sots campi贸 Albert Ramon del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB16 2008.

Del dia 19 al 25 de juliol a Padron (Galicia).

"Campi贸 Alejandro Herrera d'Andalusia i Sots campi贸 Angel Espinosa de Castilla la Mancha"

Classificaci贸 Final

XIII OPEN INTERNACIONAL DE BALAGUER 2008.

Del dia 14 al 23 de juliol.

"Campi贸 Vladimir Baklan d'Ucrania i Sots campi贸 Fidel Corrales de Cuba"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB14 2008.

Del dia 13 al 18 de juliol a Padron (Galicia).

"Campi贸 Antonio Pintor d'Andalusia i Sots campi贸 David Anton de Madrid"

Classificaci贸 Final

OPEN BARBER脌 2008

Del dia 4 al 13 de juliol 2008

"Grup-A Campi贸 Lazaro Bruzon de Cuba i Sots campi贸 Fidel Corrales de Cuba"

Classificaci贸 Final Grup-A

"Grup-B Campi贸 Fatollah Arshad C.E. Torrenegra i Sots campi贸 Slimani Abderezzak C.E. Bellvitge"

Classificaci贸 Final Grup-B

"Grup-C Campi贸 Yolanda Castillo C.E. Sant Andreu i Sots campi贸 Albert Ezquerro C.E. Peona i Pe贸"

Classificaci贸 Final Grup-C

OPEN BENASQUE 2008

Del dia 3 al 13 de juliol 2008

"Campi贸 Julio Granda de Per煤 i Sots campi贸 Levan Aroshidze de Georgia"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB12 2008.

Del dia 05 al 11 de juliol a Padron (Galicia).

"Campi贸 Jaime Santos d'Asturies i Sots campi贸 Carlos Suarez d'Asturies"

"Jos茅 Perez del C.E. Balaguer 14a posici贸"

Classificaci贸 Final

OPEN TORREDEMBARRA

Del 5 al 13 de Juliol de 2008

Classificaci贸 Final

4t OPEN INTERNACIONAL DE SORT 2008.

Del dia 24 de juny al 02 de juliol.

"Campi贸 Aleksander Delchev del C.E. Balaguer"

IX TORNEIG D'ESCACS R脌PIDES "VILA DE BENAVENT" 2008

Diumege 29 de juny a Benavent a les 9.30 del mat铆

"Campi贸 Albert Ramon del C.E. T脿rrega i Sots campi贸 Joel Visa del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA DE LA JOVENTUT 2008.

Del dia 24 al 29 de juny a Avil茅s i Gijon (Ast煤ries). Participaran la selecci贸 catalana Sub16 i la selecci贸 Catalana Sub14.

Classificaci贸 Sub16 "Campi贸 Catalunya i Sots campi贸 Andalusia"

Classificaci贸 Sub14 "Campi贸 Andalusia i Sots campi贸 Val猫ncia"

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB-8 2008.

Del dia 20 al 22 de juny a Motril (Granada).

"Campi贸 Francisco Orantes d'Andalusia i Sots campi贸 I帽igo Lopez d'Extremadura"

"Manel Mart铆 del C.E. Vilanovenc 6a posici贸"

Classificaci贸 Final

TORNEIG D'ESCACS PIUS XII - GERMANOR.

Dia 15 de juny de 2008 al local Social Associaci贸 de Ve茂ns. Passeig de Ronda 62-64 Lleida

"Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega i Sots campi贸 Joel Visa C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

51猫聽 CAMPIONAT OBERT DE TERRASSA 2008.聽

Del dia 26/4/08, i cada dissabte tarda fins 14/6/08

"Campi贸 Lazaro Lorenzo del C.E. Balaguer i Sots campi贸 Miguel Mu帽oz C.E. Escola Escacs Barcelona"

Classificaci贸 Final

R脌PIDES DEL CAMPIONAT II TANCATS CIUTAT DE TARREGA-2008

"Campi贸 Joel Visa del C.E. T脿rrega i sots campi贸 Jordi Coll C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

II TANCATS CIUTAT DE TARREGA-2008

Classificaci贸 GrupA "Campi贸 Jordi Coll del C.E. Balaguer i Sots campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega"聽

Classificaci贸 GrupB"Campi贸 Imma Montoliu C.E. Vallfogona i sots campi贸 Iscle Sempere C.E. Lleida"

Classificaci贸 GrupC"Campi贸 Ramon Monf脿 C.E. Vilanovenc i sots campi贸 Oriol Llovet C.E. Vilanovenc"

Classificaci贸 GrupD"Campi贸 Ivan Mirchov C.E. Guissona i sots campi贸 Johan Meosburger"

I OBERT INTERNACIONAL DE PRIMAVERA LA LIRA 2008.

Dies 3, 10, 17 y 24 d鈥檃bril; 8, 15, 22 y 29 de maig.

"Campi贸 Juan M. Sanchez C.E. Jake i sots campi贸 Ismael Molano C.E. Montorn茅s"

"Ricart Gonzalez del C.E. Bal脿fia 10猫 classificat"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL DE PARTIDES R脌PIDES PER EQUIPS 2008.

Dia 31 de maig de 2008 a Benavent de Segri脿. A les 16.30 hores.

"Campi贸 C.E. Lleida i sots campi贸 Benavent"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL D'ESCACS XII HORES 2008.

Dia 24 de maig de 2008 a Vallfogona. De les 15 h. de la tarda a les 3 de la matinada.

"Campi贸 David Monell del C.E. Lleida i sots campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT ABSOLUT CATALUNYA 2008.聽

Eliminat貌ria a partir del 16 de maig a BARCELONA VULCA C.E. Juli脿 Portet, 5 Pral. 08002 BARCELONA.

"Campi贸 Jordi Fluvi脿 de l'Ugai sots campi贸 Josep M. Lopez de l'Uga"

"Jose Oms del C.E. Lleida 4t classificat de Catalunya"

Classificaci贸 Final

FINAL DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS MIXTES.聽 Categoria Sub10, sub12, sub14 i sub16

Dissabte 17 i Diumenge 18 de maig a Vilaseca - La Pineda

Classificaci贸 Sub16

Classificaci贸 Sub14

Classificaci贸 Sub12

Classificaci贸 Sub10

X CAMPIONAT ESCOLAR EQUIPS "MEMORIAL IGOR FLORES".聽

Dia 17 de maig a les 16.30 a Mollerussa

"Campi贸 C.E. Benavent Sub16 Sots Campi贸 C.E. Vilanovenc Sub16"

Classificaci贸 Final

X OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS VILA DE SALOU.聽

Del 8 al 16 de Maig de 2008 a Salou.

"Campi贸 Azer Mirzoev de l'Azerbaijan i Sots Campi贸 Karen Movsziszian d'Arm猫nia"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS 2008 FASE FINAL.聽

Del 8 al 16 de Maig de 2008 a Vilaseca - La Pineda

Classificaci贸 Final Tancat

"Campi贸 Joan Bautista i Sots Campi贸 Jaime Anguera"聽聽

Classificaci贸 Final Obert

XVIII TORNEIG D'ESCACS ESCOLAR MEMORIAL FARR脷S 2008.聽

Dia 10 de Maig de 2008 a Lleida, a les 9.30 mat铆.

"Campi贸 Francesc Nieto del C.E. Benavent Sots Campi贸 Marc Santamaria del C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final聽聽

CAMPIONAT D'ESCACS DE PROMOCI脫. FINS A SUB-14 A VALLFOGONA.

Dia 10 de Maig de 2008 a Vallfogona a les 16.00 tarda. En motiu del 25猫 Aniversari del Club d'Escacs Vallfogona.

"Campi贸 Marc Mallol del C.E. Tarragona Sots Campi贸 X猫nia Arn贸 del C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final聽聽

XIX TORNEIG OBERT D'ESCACS CIUTAT DE LLEIDA 2008.

Dia 10 de Maig de 2008 a Lleida, a les 16.30 tarda.

"Campi贸 Josep Oms del C.E. Lleida Sots Campi贸 Ferran Gutierrez del C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final聽聽

X OBERT DE PROMOCI脫 JUVENIL.聽

Dia 11 de maig a les 9.30 h. mat铆 a T脿rrega

"Campi贸 Francesc Nieto del C.E. Benavent Sots Campi贸 Cristina Coll del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final聽聽

IX R脌PIDES CIUTAT DE T脌RREGA.聽

Dia 11 de maig a les 9.30 h. mat铆 a T脿rrega

"Campi贸 Joel Visa del C.E. T脿rrega Sots Campi贸 Ramon Verd茅s del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final聽聽

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL D'ESCACS ACTIUS 2008.

Dies 27 d鈥檃bril i 4 de maig de 2008 a Cervera

"Campi贸 Ferran Gutierrez del C.E. Benavent Sots Campi贸 Oscar Vallverd煤 del C.E. Pardinyes"

Classificaci贸 Final聽聽

CAMPIONAT FEMEN脥 DE LLEIDA 2008

Del dia 29 de mar莽 al 3 de maig a la ciutat de Balaguer

"Campiona Laia Barbosa del C.E. Balaguer i Sots campiona Cristina Coll C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final聽聽

CAMPIONAT D'ESPANYA DE SELECCIONS AUTON脪MIQUES 2008.

Melilla del 30 d'abril al 3 de maig.

"Campi贸 equip de Catalunya"
1 Illescas Cordoba, Miguel GM 2605
2 Oms Pallisse, Josep GM 2524
3 Fluvi脿 Poyatos, Jordi MI 2504
4 Fluvi脿 Poyatos,聽 Joan MI 2459
5 Alsina Leal, Daniel MI 2483
6 Vila Gazquez, Xavier MI 2418 Sub18
7 Llaneza Vega, Patricia WMI 2283 F猫mina

Classificaci贸 Final聽聽

CAMPIONAT DE CATALUNYA INDIVIDUAL SUB-8 2008.聽

Dies 19 i 20 d'Abril a Vilaseca - La Pineda.

"Campi贸 Manel Mart铆 C.E. Vilanovenc i Sots campi贸 Pol Bover C.E. Vila Ol铆mpica"

Classificaci贸 Final

Cr貌niques

VIII CAMPIONAT R脌PIDES INDIVIDUALS OPEN VALLFOGONA DE BALAGUER

DIA 21 DE SETEMBRE ANY 2008

"Campi贸 Fco. Javier Ochoa C.E. Uga i Sots campi贸 Albert RamonC.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

XVI OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS ACTIUS VALLFOGONA DE BALAGUER

Dia 20 i 21 de setembre 2008

"Campi贸 Karen Movsziszia C.E. Lleida (Arm猫nia) i Sots Campi贸 Josep Oms C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PER EQUIPS DELEGACI脫聽TERRITORIAL DE LLEIDA

TEMPORADA 2008

PRIMERA DIVISI脫 GRUP-I (Lleida i Balaguer) CAMPI脫 SABADELL

PRIMERA DIVISI脫 GRUP-II (Andorra) CAMPI脫 ATENEU COLON

SEGONA DIVISI脫 GRUP-II (Pardinyes) CAMPI脫 SANT FELIU

PREFERENT Provincial CAMPI脫 T脌RREGA-A

PRIMERA Provincial CAMPI脫 TOR脌

SEGONA Provincial 聽CAMPI脫 T脌RREGA-B

TERCERA-GRUP-I Provincial聽 CAMPI脫 BALAFIA

TERCERA-GRUP-II Provincial聽CAMPI脫 BALAFIA

XXXV TORNEO INTERNACIONAL LA RODA 2008

Del dia 19 al 23 a la Roda (Albacete)

"Campi贸 Fidel Corrales de Cuba i Sots Campi贸 Alexis Cabrera de Val猫ncia"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL

Del dia 19 al 24 de mar莽 a l'hotel Palas de la Pineda

"Campi贸 Alvar Alonso C.E. Gerunda i Sots Campi贸 Xavi Vila C.E. Santa Coloma de Queralt"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE SUB-10, SUB-12, SUB-14 I SUB-16 ANY 2008

Del dia 15 al 19 de mar莽 a l'hotel Palas de la Pineda

Classificaci贸 Final Sub16

Classificaci贸 Final Sub14

Classificaci贸 Final Sub12

Classificaci贸 Final Sub10

CAMPIONAT PROVINCIAL Juvenil.

Dies 26 gener, 2, 9, 16, 23 febrer i 1, 8 de mar莽 de 2008 a la ciutat de T脿rrega.

"Campi贸 Joel Visa del C.E. T脿rrega. Sots Campi贸 Albert Ramon del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL Gent Gran del Pla.

Dies 26 gener, 2, 9, 16, 23 febrer i 1, 8 de mar莽 de 2008 a la ciutat de T脿rrega.

"Campi贸 Jaume Ponsarnau del C.E. T脿rrega i Sots campi贸 Francesc Sol茅 C.E. Ivars"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL SUB-8. Temporada 2008.聽

Dia 26 de gener a la poblaci贸 de Vilanova de Bellpuig.

"Campi贸 Manel Mart铆 del C.E. Vilanovenc i sots campi贸 Jordi Badia C.E. Ivars"

Classificaci贸 Final

FINAL COPA CATALANA ANY 2008. (CATALUNYA)

Dia 20 de gener a les 10 del mat铆 a la ciutat de Lleida a HOTEL SANSI PARK LLEIDA C/ Alcalde Porqueres, 42508 Lleida

CAMPI脫 COPA CATALANA 2008 "EL SABADELL"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL SUB-16, SUB-14, SUB-12 I SUB-10 PER EQUIPS. Temporada 2008.聽

Dia 12 i 19 de gener a les 4 de la tarda a la poblaci贸 de Benavent de Segri脿.

Campi贸 Sub-16 C.E. Balaguer Sots-campi贸 Sub-16 C.E. Benavent

Campi贸 Sub-14 C.E. Balaguer Sots-campi贸 Sub-14 C.E. Balaguer

Campi贸 Sub-12 C.E. Balaguer Sots-campi贸 Sub-12 C.E. Vilanovenc

Campi贸 Sub-10 C.E. Balaguer Sots-campi贸 Sub-10 C.E. Lleida

Resultats Sub16-Sub14