Campionats Finalitzats Any 2009

 

CAMPIONAT DE LA CATALUNYA CENTRAL

Del 6 de novembre al 15 de gener de 2010 a Manresa

"Campi贸 Israel Campos del C.E. T脿rrega i sots campi贸 Ramon Menac del C.E. Catalonia"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT FEMEN脥 DE CATALUNYA 2009

Del 27 al 30 de desembre de 2009 a Castell贸 d'Empuries

"Campiona Mireia Terrones del C.E. Mora d'Ebre i sots campiona Carla Marin del C.E. Peona i Pe贸"

Classificaci贸 Final

II TROBADA D'ESCACS SOLIDARIS 2009

Dia 20 de desembre de 2009 a les 9.30 h. mat铆 al local social, c/Espad贸s, 28 d'Almenar

"Campi贸 David Monell del C.E. Lleida i sots campi贸 Oriol Frances del C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final

XVII TORNEIG INTERNACIONAL D'ESCACS MEMORIAL DAVID GARCIA ILUNDAIN 2009聽

Dia 20 de desembre de 2009 a les 9.15 h. mat铆 a l'Auditori de les Cotxeres de Sants

"Campi贸 Karen Movsziszian d'Armenia i sots campi贸 Cristhian Cruz del C.E. Sabadell"

Classificaci贸 Final

VII FESTIVAL D'ESCACS DAVID GARCIA ILUNDAIN 2009 "MEMORIAL AUDJUNTORI MAS" ESCACS BASE

Dia 19 de desembre de 2009 a les 9.45 h. mat铆 a l'Auditori de les Cotxeres de Sants

Sub20"Campi贸 Joel Visa del C.E. T脿rrega i sots campi贸 Einar Castellano del C.E. Sant Andreu"

Sub14"Ferran Gonzalez del C.E. Sant Andreu i sots campi贸 Aleix Jare帽o del C.E. SCC Sabadell"

Sub12"Campi贸 Marc Pozanco del C.E. Cerdanyola Vall茅s i sots campi贸 Martin Forsberg del C.E. Comtal"

Sub10"Campi贸 Alexandre Ventura del C.E. Vila Ol铆mpica i sots campi贸 Guillem Salagran del C.E. Gerunda"

Sub8"Campi贸 Albert Castillo del C.E. Vila Ol铆mpica i sots campi贸 Pau Martin del C.E. Llinars"

Classificaci贸 Final Sub20聽

Classificaci贸 Final Sub14

Classificaci贸 Final Sub12

Classificaci贸 Final Sub10

Classificaci贸 Final Sub8

CAMPIONAT DE CATALUNYA UNIVERSITARI 2010

Dia 16 de desembre a partir de les 9.00 a l'Universitat de Lleida, carrer Jaume II, 67

"Campi贸 Robert Alom脿 de la Universitat UB i sots campi贸 Hector Mestre de la Universitat UPC"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL ABSOLUT DE LLEIDA 2009 GRUP I

Diumenges 11, 18 i 25 d'octubre 8, 15, 22 i 29 de novembre, 6 i 13 de desembre de 2009 a la poblaci贸 de Tornabous, a partir de les 09.30 hores

"Campi贸 Joel Visa del C.E. T脿rrega i sots campi贸 Jordi Coll del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL ABSOLUT DE LLEIDA 2009 GRUP II

Diumenges 11, 18 i 25 d'octubre 8, 15, 22 i 29 de novembre, 6 i 13 de desembre de 2009 a la poblaci贸 de Tornabous, a partir de les 09.30 hore

"Campi贸 Arnau Arn贸 del C.E. Almenar i sots campi贸 Raul Diaz del C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

1r OBERT INTERNACIONAL VILA DE GR脌CIA 2009. CLUB ESCACS TRES PEONS

Del 2 d'octubre al 27 de novembre聽聽聽聽

"Campi贸 MI Alfonso Jerez del C.E. Foment i sots campi贸 MF Alfredo Rosich del C.E. Uga"

Classificaci贸 Final

MEMORIAL FRANCESC PUJOL 2009. CLUB ESCACS TRES PEONS

Del 30 de setembre al 25 de novembre

"Campi贸 Miguel Mu帽oz del C.E. Terrassa i sots campi贸 Lazaro Lorenzo del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL JUVENIL DE LLEIDA 2010

Dissabtes 10, 17 i 24 d'octubre i 7, 14, 21 i 28 de novembre de 2009 a la ciutat de Balaguer, a partir de les 16.30 hores.

"Campi贸 Jordi Coll del C.E. Balaguer i sots campi贸 Ramon Monfa del C.E. Vilanovenc"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL DE VETERANS DEL PLA DE LLEIDA 2010

Dissabtes 10, 17 i 24 d'octubre i 7, 14, 21 i 28 de novembre de 2009 a la ciutat de Balaguer, a partir de les 16.30 hores.

"Campi贸 Francesc Sol茅 del C.E. Ivars i sots campi贸 Jaume Ponsarnau del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

IV OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS BAJO CINCA 2009

Dissabte 28 de novembre de 2009 a Mequinenza

"Campi贸 MI Marcelo Panelo del C.E. Sant Andreu i sots campi贸 Albert Ramon del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

XXVII OBERT D鈥橢SCACS VILA DE CERDANYOLA

Del 3 d'octubre al 21 de novembre聽聽聽聽

"Campi贸 Joaquim Borges a del C.E. Cerdanyola i sots campi贸 David Monell del C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

XV OBERT D鈥橢SCACS IDEAL CLAV脡 2009

Del 3 d'octubre al 21 de novembre聽聽聽聽

"Campi贸 Ramon Chalmeta del C.E. Santboi i sots campi贸 Marc Capellades del C.E. Peona i Pe贸"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL DE R脌PIDES INDIVIDUALS 2009

Diumenge 4 d'octubre a les 10.00 h. al Casal de la Vila de Benavent

"Campi贸 Albert Ramon del C.E. T脿rrega i sots campi贸 Ferran Gutierrez del C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA INDIVIDUAL ABSOLUT 2009

Cala Major, Palma de Mallorca, del 26 de setembre al 4 d'octubre

"Campi贸 Francisco Vallejo Pons de Galicia i sots campi贸 Jose Manuel Lopez Martinez de Catalunya"

Classificaci贸 Final

VI CAMPIONAT DE R脌PIDES ALMENAR 2009

Diumenge 27 de Setembre a les 09.30 h. a la Pl. Catalunya d'Almenar

"Campi贸 Jordi Coll del C.E. T脿rrega i sots campi贸 Joel Visa del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

I CAMPIONAT DE PROMOCI脫 ALMENAR 2009

Diumenge 27 de Setembre a les 09.30 h. a la Pl. Catalunya d'Almenar. Jugadors fins a Sub12.

"Campi贸 Edgar Sol茅 del C.E. Lleida i sots campi贸 Jorge Ballarin del C.E. Binefar"

Classificaci贸 Final

VIII TORNEIG MEMORIAL ROSELL脫 2009

Diumenge 13 de setembre a les 09.30 h. Partides de 10 minuts per jugador als Porxos de la Pl. Sant Roc de Bellpuig.

"Campi贸 Joel Visa C.E. T脿rrega i sots campi贸 Francesc Nieto del C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final

XVIII TORNEIG GUISSONA 2009

Divendres 11 de setembre a les 17.00 h. Partides de 5 minuts per jugador a Guissona.

"Campi贸 Sandro Pozo C.E. Lleida i sots campi贸 Aramis Alvarez del C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

III CAMPIONAT DE R脌PIDES AGER 2009

Diumenge 30 d'agost a les 09.30 h. al Casal d'Ager

"Campi贸 Daniel Llavall C.E. T脿rrega i sots campi贸 Jordi Coll del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

III CAMPIONAT DE PROMOCI脫 AGER 2009

Diumenge 30 d'agost a les 09.30 h. al Casal d'Ager

"Campi贸 Ramon Bobet C.E. Balaguer i sots campi贸 Alexis Valera del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

XI OPEN INTERNACIONAL DE SANTS HOSTAFRANCS I LA BORDETA 2009 GRUP-B

Del 21 al 30 d'agost

Grup A"Campi贸 Alexandr Fier de Brasil i sots campi贸 Michal Krasenkov de Polonia"

Classificaci贸 Final

Grup A"Campi贸 Marc Lopez Forn C.E. Peona i Peo i sots campi贸 Martin Forsberg Conde C.E. Comtal"

Classificaci贸 Final

XI CAMPIONAT DE R脌PIDES DE BAL脌FIA 2009

Diumenge 23 d'agost a les 09.30 h. al Centre C铆vic de Bal脿fia

"Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega i sots campi贸 Josep M. Saenz C.E. Comtal"

Classificaci贸 Final

I CAMPIONAT DE R脌PIDES DE TREMP 2009

Diumenge 23 d'agost a les 09.30 h. a la Rambla Doctor Pearson

"Campi贸 Joan Canal del C.E. Terrassa i sots campi贸 Mario Bruned del C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

I CAMPIONAT DE PROMOCI脫 TREMP 2009

Diumenge 23 d'agost a les 09.30 h. a la Rambla Doctor Pearson

"Campi贸 Ramon Bobet del C.E. Balaguer i sots campi贸 Jordi Calder贸 del C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

I CAMPIONAT DE PROMOCI脫 DE CUBELLS 2009

Dissabte 22 d'agost a les 16.00 h. al Restaurant La Llosa de Cubells

"Campi贸 Gerard Orrit del C.E. Balaguer i sots campi贸 Jordi Fortuny del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA PER EQUIPS 2a DIVISI脫 GRUP I (PADRON) 2009

Del 5 al 9 d'agost

"Campi贸 l'equip Equigoma-Casa Social Catolica i sots campi贸 l'equip del Lleida"

Classificaci贸 Final

OPEN INTERNACIONAL POBLA DE L'ILLET 2009

Del 2 al 10 d'agost a la Pobla de l'Illet

"Campi贸 Lelys Stanley Martinez Duany de Cuba i sots campi贸 Alexander Cuartas Jaime de Colombia"

Classificaci贸 Final

OPEN INTERNACIONAL DE FIGUERES 2009

De l'1 al 8 d'agost a Figueres

"Campi贸 Alvar Alonso Rosell del C. E. Gerunda i sots campi贸 Yuri Solodovnichenko d'Ukraina"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT DE R脌PIDES "ESTIU I CULTURA" 2009

Diumenge 2 d'agost a les 10.00 h. a les piscines de Vallfogona.

"Campi贸 Ricard Gonzalez del C.E. Bal脿fia i sots campi贸 Oriol Mas del C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final

OPEN INTERNACIONAL DE SITGES 2009

Del 22 al 30 de juliol a Sitges

"Campi贸 Karlsson Lars de Suecia i sots campi贸 Yuri Solodovnichenko d'Ukraina"

Classificaci贸 Final

OPEN ANDORRA 2009

Del 18 al 26 de juliol a Andorra a l'hotel Sant Gothard situat a Erts (La Massana)

"Campi贸 Romain Edouard de Fran莽a i sots campi贸 Mihail Marin de Rumania"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB-18 2009

Del 20 al 26 de juliol a Granada

"Campi贸 Alvar Alonso Rosell de Catalunya i sots campi贸 Jorge Cabrera Trujillo de Cantabria"

Classificaci贸 Final

OPEN BALAGUER 2009

Del 13 al 22 de juliol a Balaguer al Nou Pavell贸 polivalent, cr. Urgell, s/n

"Campi贸 Eduardo Iturrizaga de Venezuela i sots campi贸 Pedersen Georgiev de Bulgaria"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB-16 2009

Del 13 al 19 de juliol a Granada

"Campi贸 Angel Arribas de Madrid i sots campi贸 Javier Alcaraz de Val猫ncia"

Classificaci贸 Final

I TORNEIG DE R脌PIDES DE SED脫 2009

Dissabte 11 de juliol a les 16.30 h.

"Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega i sots campi贸 Llu铆s M. Castany de Guissona"

Classificaci贸 Final

OPEN BENASQUE 2009

Del 04 al 12 de juliol聽

"Campi贸 Mihail Marin de Rumania i聽 sots campi贸 Kiril Georgiev de Bulgaria"

Classificaci贸 Final

OPEN TORREDEMBARRA 2009

Del 04 al 12 de juliol聽

"Campi贸 Krasimir Rusev de Bulgaria i聽 sots campi贸 Plamen Mladenov de Bulgaria"

Classificaci贸 Final

OPEN BARBER脌 2009

Del 04 al 12 de juliol聽

"Campi贸 Fernando Peralta d'Argentina i聽 sots campi贸 Csaba Balogh d'Hungria"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB-14 2009

Del 07 al 12 de juliol a Granada

"Campi贸 David Anton Guijarro de Madrid i聽 sots campi贸 David Pardo de Val猫ncia"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB-12 2009

Del 30 de juny al 5 de juliol a Granada

"Campi贸 Javier Herrera de Castilla i Leon i sots campi贸 Yue Shen de Balears"

Classificaci贸 Final

OPEN VILA DE SORT 2009聽

Del 24 de juny al 2 de juliol a la Vila de Sort聽

"Campi贸 Ruslan Pogorelov d'Ukraina i sots campi贸 Henrik Teske d'Alemania"

Classificaci贸 Final

JOCS DELS PETITS ESTATS D'ANDORRA 2009

Del 20 al 28 de juny a Andorra

Participants: Andorra, Faroe Islands, Monaco, Luxemburg, Malta, Xipre, Guernsey, San Marino, Jersey i Liechtenstein

Fotografies

"Campi贸 Faroe Islands i sots campi贸 Andorra"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB-10 2009

Del 23 al 28 de juny a Granada

Cr貌niques

"Campi贸 Antonio Rodr铆guez Mellado de Can脿ries i sots campi贸 Mikel Ortega de Navarra"

Classificaci贸 Final

X TORNEIG DE R脌PIDES DE BENAVENT 2009

Diumenge 28 de juny a les 9.30 h. Partides de 5 minuts al Casal de la Casa de la Vila de Benavent

"Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega i sots campi贸 Joel Visa C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT DE LA JOVENTUT 2009

Del 21 al 26 de juny a Ceuta聽

Campi贸 Sub16 Madrid. Catalunya 5a posici贸

Campi贸 Sub14 Andalucia. Catalunya 2a posici贸

Classificaci贸 Final Sub16

Classificaci贸 Final Sub14

TANCATS DE T脌RREGA 2009

Del divendres 17 d'abril al divendres 19 de juny, al local del Gat del rosal, a l鈥橝vd. Onze de setembre, s/n聽 de T脿rrega聽聽

Campi贸 Grup-A Israel Campos del C.E. T脿rrega

Campi贸 Grup-B Oriol Francesc del C.E. Lleida

Campi贸 Grup-C Alejandro Lucas del C.E. Manresa

Campi贸 Grup-D Elies Mart铆 del C.E. Vilanovenc

Campi贸 Grup-E Eduar Valdrich del C.E. Espluga de Francol铆

Campi贸 Grup-F Ramon Alferez del C.E. T脿rrega

Classificaci贸 Final Grup-A

Classificaci贸 Final Grup-B

Classificaci贸 Final Grup-C

Classificaci贸 Final Grup-D

Classificaci贸 Final Grup-E

Classificaci贸 Final Grup-F

TORNEIG DE R脌PIDES PER PARELLES DE LA FESTA PROVINCIAL DE LLEIDA

Diumenge 14 de juny de 2009 a les 10.00 hores a聽Moli del Duc. Ctra. De Lleida a Balaguer (per Corbins), tercera sortida de Corbins. Aproximadament a 10 km de Lleida -聽 a Corbins

"Parella Campiona Joan Trepat/David Monell i parella sots campiona Albert Ramon/Joel Visa"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROMOCI脫 BELLVIS. FINS A SUB14

Dissabte 6 de juny de 2009 al Pavell贸 Esportiu Bellvis

"Campi贸 Andreu Voltes C.E. Vallfogona i sots campi贸 Ferran Gutierrez C.E. Benavent"

CAMPIONAT PROVINCIAL DE XII HORES 2009

Dissabte 6 de juny de 2009 al Local social de Castellnou de Seana. Hora d鈥檌nici:聽15.00 hores i finalitza 03.00 hores

"Campi贸 David Monell C.E. Lleida i sots campi贸 Ferran Gutierrez C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL DE PARTIDES R脌PIDES PER EQUIPS 2009

Dissabte 6 de juny de 2009 al Casal de la Casa de la Vila de Benavent de Segri脿. 聽

"Campi贸 C.E. Balaguer i sots campi贸 C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT DE CATALUNYA INDIVIDUAL ABSOLUT 2009 A LLEIDA

Del dia 16 al 23 de Maig de 2009 a la localitat de Lleida HOTEL SANSI, Avinguda Alcalde Porqueres, n煤mero 4

"Campi贸 Jose Manuel Lopez del C.E. U.G.A i sots campi贸 Marc Narciso del C.E. Montcada"

Rondes i eliminatories

XI OBERT PROMOCI脫 JUVENIL. 2009

Dia 17 de maig a les 9.30 h. mat铆 a la Pl. de les Nacions sense Estat de T脿rrega.

"Campi贸 Jordi Ferrer del C.E. Balaguer i sots campi贸 Pere Garriga del C.E. Mollet"

Classificaci贸 Final

X CAMPIONAT DE R脌PIDES "CIUTAT DE T脌RREGA" 2009

Dia 17 de maig a les 9.30 h. mat铆 a la Pl. de les Nacions sense Estat de T脿rrega.

"Campi贸 Joel Visa del C.E. T脿rrega i sots campi贸 Israel Campos del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final

XI TORNEIG ESCOLAR D鈥橢SCACS聽 聽鈥淢EMORIAL聽 IGOR H. FL脫REZ鈥

Dia 16 de maig a les depend猫ncies de la Societat Cultural Recreativa 鈥淟鈥橝MISTAT鈥, carrer Ferrer i Busquets n潞 92 de Mollerussa

Equips de 4 jugadors a partides de 5 minuts

Campi贸 Sub-16 Vilanovenc-A

Campi贸 Sub-14 Balaguer-A

Campi贸 Sub-12 Vallfogona

Campi贸 Sub-10 Lleida-A

Classificaci贸 Final

II CAMPIONAT DE PROMOCI脫 VALLFOGONA 2009

Dia 9 de Maig de 2009 a Vallfogona. Pl. Sant Miquel. Hora d'inici: 16.00 hores.

"Campi贸 Ramon Monf脿 del C.E. Vilanovenc i sots campi贸 Andreu Voltes del C.E. Vallfogona"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT FEMEN脥 INDIVIDUAL DE LA TERRITORIAL DE LLEIDA

A partir del dia 28 d'abril a la ciutat de Balaguer. Club Escacs Balaguer 鈥 C/Barcelona, 36-Altell

"Campiona Laia Barbosa del C.E. Balaguer i sots campiona Gisela Ramoneda del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PER EQUIPS DE CATALUNYA. PLAY OFF'S 2009

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL D'ESCACS ACTIUS 2009

Diumenges dies 3 i 10 de maig de 2009 a c/ Bassal, 22 鈥揅asal social Club Escacs Sana眉ja- de Sana眉ja. 聽

"Campi贸 Albert Ramon del C.E. T脿rrega i sots campi贸 Ferran Gutierrez del C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT DE CATALUNYA INDIVIDUAL JUVENIL 2009

Del dia 08 al 13 d'abril de 2009 a la localitat de Vila-seca

"Campi贸 Alvar Alonso del C.E. Gerunda i sots campi贸 Robert Alom脿 del C.E. Montcada"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT DE CATALUNYA INDIVIDUAL SUB-16, SUB-14, SUB-12 I SUB-10 2009

Del dia 04 al 08 d'abril de 2009 a la localitat de Vila-seca (La Pineda) a l鈥檋otel **** Palas Pineda, carrer Muntanyals 5.

Campi贸 Sub-16 Marc Pruj脿 del C.E. Gerunda

Campi贸 Sub-14 Marc Sanchez del C.E. Sant Mart铆

Campi贸 Sub-12 Maxim Ventura del C.E. Vila Ol铆mpica

Campi贸 Sub-10 Guillem Salagran del C.E. Gerunda

Classificaci贸 Final Sub16

Classificaci贸 Final Sub14

Classificaci贸 Final Sub12

Classificaci贸 Final Sub10

CAMPIONAT PER EQUIPS DELEGACI脫聽TERRITORIAL DE LLEIDA聽

TEMPORADA 2009

DIVISI脫 D'HONOR SCC SABADELL Classificaci贸 Final

PRIMERA DIVISI脫 GRUP-I (Andorra) SANT ANDREU Classificaci贸 Final

PRIMERA DIVISI脫 GRUP-II (Lleida i Balaguer) CAMPI脫 LLEIDA Classificaci贸 Final
SEGONA DIVISI脫 GRUP-III (T脿rrega) CAMPI脫 JAQUE Classificaci贸 Final
PREFERENT Provincial CAMPI脫 BENAVENT-A Classificaci贸 Final
PRIMERA Provincial CAMPI脫 ELEFANT Classificaci贸 Final
SEGONA Provincial 聽CAMPI脫 BAL脌FIA-A Classificaci贸 Final
TERCERA-GRUP-I Provincial聽 CAMPI脫 ALMENAR-B Classificaci贸 Final
TERCERA-GRUP-II Provincial聽CAMPI脫 ALMENAR-A Classificaci贸 Final

CAMPIONAT INDIVIDUAL SUB-8 DEL PLA DE LLEIDA 2009

Dia: 21 de Febrer de 2009 a la poblaci贸 d'Almenar

"Campi贸 Guillem Monyarch del C.E. Lleida i sots campi贸 Ferran Sol茅 del C.E. Lleida"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT INDIVIDUAL SUB16 DEL PLA DE LLEIDA 2009

Dies: 31 de Gener, 7, 14, 21 i 28 de febrer i 7 de mar莽 de 2009 a la poblaci贸 d'Almenar

"Campi贸 Jordi Coll C.E. Balaguer i sots campi贸 Francesc Nieto del C.E. Benavent"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT INDIVIDUAL SUB14 DEL PLA DE LLEIDA 2009

Dies: 31 de Gener, 7, 14, 21 i 28 de febrer i 7 de mar莽 de 2009 a la poblaci贸 d'Almenar

"Campi贸 Jose P茅rez C.E. Balaguer i sots campi贸 Ramon Monf脿 del C.E. Vilanovenc"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT INDIVIDUAL SUB10 DEL PLA DE LLEIDA 2009

Dies: 31 de Gener, 7, 14 de febrer de 2009 a la poblaci贸 d'Almenar

"Campi贸 Manel Mart铆 C.E. Vilanovenc i sots campi贸 Alexis Valera del C.E. Balaguer"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT INDIVIDUAL SUB12 DEL PLA DE LLEIDA 2009

Dies: 31 de Gener, 7, 14 de febrer de 2009 a la poblaci贸 d'Almenar

"Campi贸 Elies Mart铆 C.E. Vilanovenc i sots campi贸 Jorgina Borr脿s del C.E. Bal脿fia"

Classificaci贸 Final

CAMPIONAT INDIVIDUAL SUB10 A SUB14 COMARQUES PIRINENQUES 2009

Dies: 17, 24 i 31 de Gener al Club Geva-Cea d'Escaldes-Engordany

Campi贸 Sub-14 Marc Torrent

Campi贸 Sub-12 Marc Obregon

Campi贸 Sub-10 Arnau Jansat

Classificaci贸 Final Sub14

Classificaci贸 Final Sub12

Classificaci贸 Final Sub10

FINAL COPA CATALANA ANY 2009. (CATALUNYA)

Dia 25 de gener a la Ciutat de Reus

"Campi贸 Escola d'Escacs de Barcelona"

Classificaci贸 Final Divisi贸 d'Honor

Classificaci贸 Final Grup B 2a Catalana

Classificaci贸 Final Grup C Preferent-Primera

Classificaci贸 Final Grup D Segona-Tercera

CAMPIONAT PROVINCIAL SUB-16, SUB-14, SUB-12 I SUB-10 PER EQUIPS. Temporada 2009.聽

Dies: 10 i 17 de Gener de 2009 a Vilanova de Bellpuig a les 4 de la tarda.

Campi贸 Sub-16 C.E. Balaguer Sots-campi贸 Sub-16 C.E. Benavent

Campi贸 Sub-14 C.E. Balaguer Sots-campi贸 Sub-14 C.E. Balaguer

Campi贸 Sub-12 C.E. Balaguer Sots-campi贸 Sub-12 C.E. Vilanovenc

Campi贸 Sub-10 C.E. Lleida Sots-campi贸 Sub-10 C.E. Balaguer

Resultats Sub16-Sub14

Resultats Sub12-Sub10

COPA CATALANA SECTOR DE LLEIDA

Dies: 11 i 18 de Gener de 2009 a Bellpuig a les 9'30 del mat铆.

"Campi贸 Absolut Lleida A1"

Classificaci贸 Final聽聽 Rondes

ESCACS AL CENTRE PENITENCIARI DE PONENT (LLEIDA, TOR脌 I VALLFOGONA)

Del dissabte 3 de genere 2009 Amist贸s entre els jugadors del Centre Penitenciari de Ponent i els seg眉ents jugadors:

LLEIDA: David Monell, Joan Trepat, Joan Gensana i Jaume Esparbe

VALLFOGONA: Jaume Parramon, Imma Montoliu, Josep Vidal, Marc Mas, Jordi Puigfel i Josep M. Berg茅.

TOR脌: Ramon Padull茅s

NOTA DE PREMSA

I TROBADA D'ESCACS SOLIDARIS ALMENAR

Diumenge 4 de gener de 2009 a les 9.30 del mat铆 al local Social del c/ Espad贸s, 28 d'Almenar聽

"Campi贸 Israel Campos del C.E. T脿rrega. Sots Campi贸 Albert Ramon del C.E. T脿rrega"

Classificaci贸 Final