Campionats Finalitzats Any 2010

 

CAMPIONAT DE LA CATALUNYA CENTRAL

Del 6 de novembre al 15 de gener de 2010 a Manresa

"Campió Israel Campos del C.E. Tàrrega i sots campió Ramon Menac del C.E. Catalonia"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT STADIUM CASABLANCA

Del dia 23 al 31 de desembre de 2010   

"Campió Daniel Forcen C.E. Ibercaja i Sots Campió Artur Kogan d'Israel"

Josep Oms C.E. Lleida 13a posició

Classificació Final

CAMPIONAT XX CIUDAD DE PAMPLONA. TANCAT

Del dia 22 al 30 de desembre de 2010  Resultats Chess-results

"Campió David Lariño de Gal.licia i Sots Campió Alejandro Rios de Catalunya"

David Monell del C.E. Lleida 10a posició

Classificació Final

CAMPIONAT JUVENILDE LLEIDA - PREVIES DEL 2011 -

Dissabtes 30 d'octubre, 6, 13, 20, 27 de novembre i 18 de desembre de 2010 a les 16.30 h. al Centre d'entitats, c/ Segle XX, 2 de Tàrrega

"Campió Oriol Frances C.E. Benavent i Sots Campió Joshua Solaní C.E. Vallfogona"

Classificació Final

CAMPIONAT DE VETERANS PLA DE LLEIDA - PREVIES DEL 2011 -

Dissabtes 30 d'octubre, 6, 13, 20, 27 de novembre i 18 de desembre de 2010 a les 16.30 h. al Centre d'entitats, c/ Segle XX, 2 de Tàrrega 

"Campió Jaume Badia C.E. Torà i Sots Campió Jaume Ponsarnau C.E. Tàrrega"

Classificació Final

VII OBERT D'ESCACS ACTIUS "HOTEL CAMPANILE" BARBERÀ DEL VALLÈS.

Dia 19 de desembre de 2010.

"Campió Orelvis Perez C.E. Sabadell i Sots Campió Jonathan Alonso C.E. Barberà"

Classificació Final

CAMPIONAT UNIVERSITARI DE CATALUNYA 2011

Dia 15 de desembre de 2010 a l'Universitat de Lleida. Carrer II 67 Hall Biblioteca Campus de Cappont a partir de les 9.00 h. del matí  

"Campió Alvar Alonso Universitat de Barcelona i Sots Campió Daniel Alsina Universitat de Barcelona"

Classificació Final

XVIII TORNEIG INTERNACIONAL D'ESCACS “MEMORIAL DAVID GARCIA ILUNDAIN 2010” (GENERAL)

Diumenge, 12 de desembre de 2010¬†a les 9.15 hores. Auditori de les Cotxeres de Sants (C/Sants, 79 de Barcelona)  

"Campió Karen Movsziszian d'Armènia i Sots Campió Viktor Moskalenko d'Ucraina"

Classificació Final

VIII FESTIVAL D'ESCACS MEMORIAL DAVID GARCIA ILUNDAIN 2010 “Trofeu ADJUTORI MAS” - ESCACS DE BASE (MENORS DE SUB20)¬†¬†

Dissabte, 11 de desembre de 2010¬†DE 9:45 a 14:15 i de 16:00 a 20:00 hores. Auditori de les Cotxeres de Sants (C/Sants, 79 de Barcelona)

Sub20"Campió Pol Sabrià C.E. Santa Eugènia i sots campió David Pueyo C.E. Sant Andreu"

Sub14"Martin Fosberg C.E. Foment i sots campió Carles Diaz C.E. SCC Sabadell"

Sub12"Campió Llatzer Bru C.E. Ampolla i sots campió Pere Garriga C.E. Mollet"

Sub10"Campió Jaume Ros C.E. Colonia Güell i sots campió Pol Bover C.E. Vila Olímpica"

Sub8"Campió Sergi Lopez C.E. Montmeló i sots campió Alejandro Martínez C.E. Vila Olímpica"

Classificació Final Sub20 

Classificació Final Sub14

Classificació Final Sub12

Classificació Final Sub10

Classificació Final Sub8

68è CAMPIONAT FEMENÍ DE CATALUNYA 2010

Del 4 al 7 de desembre de 2010. 

Hotel Campanile. SECTOR BARICENTRO N-150 KM-6,7 08210 BARBERA DEL VALLES

"Campiona Carla Marin C.E. Peona i Peó i Sots Campiona Elisabet Ruiz C.E. Vilafranca"

Xenia Arnó C.E. Benavent 12a posició i Jorgina Borràs del C.E. Balàfia 17a posició

Classificació Final

CAMPIONAT INDIVIDUAL ABSOLUT DE LLEIDA  2010 GRUP A

Dies 10, 17, 24 i 31 d'octubre, 7, 14, 21 i 28 de novembre i 5 de desembre de 2010 al Local Social d'Almenar, c/ Espados, 28    

"Campió Albert Ramon C.E. Tàrrega i Sots Campió Jordi Coll C.E. Benavent"

Classificació Final

CAMPIONAT INDIVIDUAL ABSOLUT DE LLEIDA  2010 GRUP B

Dies 10, 17, 24 i 31 d'octubre, 7, 14, 21 i 28 de novembre i 5 de desembre de 2010 al Local Social d'Almenar, c/ Espados, 28 

"Campió Robert Torrelles C.E. Almenar i Sots Campió David Farré C.E. Tàrrega"

Classificació Final¬†¬†

CAMPIONAT INDIVIDUAL ABSOLUT ANDORRA 2010

Dies 13, 14, 20, 21, 27 I 28 de novembre i 4 de desembre de 2010. (Dissabtes+Diumenges) a la Seu social del G.E.V.A. a l’Avinguda de les Escoles 16, 3r 2ª.  

"Campió Daniel José C.E. Geva-Cea i Sots Campió Raul Garcia C.E. Geva-Cea"

Classificació Final

XXVIIè OPEN CATALUNYA CENTRAL 2010

De l'16 d'octubre al 11 de desembre      

"Campió David Monell C.E. Lleida i Sots Campió Jordi Rodriguez C.E. Catalonia"

Classificació Final

V OPEN DE AJEDREZ DEL BAJO CINCA 2010

Dia 27 de novembre de 2010 de 9.00h. a 14.00h. i de 16.30h. a 19.40h. A la Sala Vora Riu de Mequinenza

"Campió Miquel A. Aribau C.E. Baix Segre i Sots Campió Pablo Gimenez C.E. Caspe"

Classificació Final

XVIIIè OBERT D'ESCACS DE SANTA MARGARIDA DE MONTBUI 2010

De l'1 d'octubre al 19 de novembre 

"Campió Albert Ramon C.E. Tàrrega i Sots Campió Josep Codina C.E. Igualada"

Classificació Final

XXVIIè OBERT D'ESCACS MARTORELL 2010

De l'18 de setembre al 20 de novembre

"Grup-A Campió Lluís M. Perpinyà C.E. CSS Sabadell i Sots Campió Antonio Gual C.E. Escola Escacs Barcelona"

Albert Ramon i Joel Visa del C.E. Tàrrega 8a i 17a posició

Classificació Grup-A

"Grup-B Campió Esteve Garnica C.E. Molí Nou i Sots Campió Cristian Torres C.E. Sant Feliu"

Classificació Grup-B

"Grup-C Campió Pablo Carlos Fernandez C.E. Cadena i Sots Campió Sergi Cupons C.E. Incresa"

Sergi Flotats del C.E. Tàrrega 29a posició

Classificació Grup-C

MAGISTRAL CIUTAT DE BARCELONA-CASINO DE BARCELONA

Del 4 a l'12 de novembre de 2010

"Campió Lazaro Bruzon C.E. Cuba i Sots Campió Ivan Salgado de Gal.licia"

Classificació Final

VIII OBERT D'ESCACS CASAL DE CERVERA

Dia 12 d'octubre de 2010  

"Campió Albert Ramon C.E. Tàrrega i Sots Campió MI Lluís Rojas C.E. Mollet"

Classificació Final

CAMPIONAT PARTIDES RÀPIDES INDIVIDUAL DE LLEIDA

Dia 3 d'octubre de 2010 al Casal de Cervera         

"Campió Albert Ramon C.E. Tàrrega i Sots Campió Nikola Tuz C.E. Vilanovenc"

Classificació Final

XIX CAMPIONAT MEMORIAL FARRÚS

Dissabte 2 d'octubre a les 9.30 matí al col.legi Sagrada Família, del carrer Democràcia, 20 de Lleida   

"Campió Genis Anaya C.E. Balàfia i Sots Campió Edgar Solé C.E. Lleida"

34a FESTA CATALANA DELS ESCACS - CAMPIONAT DE PARTIDES RÀPIDES INDIVIDUALS DE CATALUNYA

Dies 25 i 26 de setembre de 2010 a Cambrils  

"Campió Miguel Muñoz C.E. Terrassa i Sots Campió Marc Narciso C.E. Montcada"

Classificació Final

34a FESTA CATALANA DELS ESCACS - CAMPIONAT DE PARTIDES RÀPIDES PER EQUIPS DE CATALUNYA

Dies 25 i 26 de setembre de 2010 a Cambrils     

"Campió C.E. Barberà i Sots Campió SCC Sabadell"

Classificació Final

II CAMPIONAT DE PROMOCIÓ SUB12 ALMENAR 2010.
Diumenge 26 de setembre a les 09.30 h.a la Pl. Catalunya d'Almenar   

"Campió Jordi Calderó C.E. Lleida i Sots Campió Jorge Ballarin de Binefar"

Classificació Final

VII CAMPIONAT DE PARTIDES RÀPIDES ALMENAR 2010. 

Diumenge 26 de setembre a les 09.30 h.a la Pl. Catalunya d'Almenar 

"Campió Francesc Nieto C.E. Benavent i Sots Campió Jordi Coll C.E. Benavent"

Classificació Final

XVIII OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS ACTIUS VALLFOGONA ANY 2010

Dies 18 i 19 de setembre     

"Campió Viktor Moskalenco C.E. Escola Escacs Barcelona i Sots Campió David Lariño C.E. Montcada"

Classificació Final

IX CAMPIONAT MEMORIAL JOSEP M. ROSELLÓ DE BELLPUIG 2010. 
Dia 12 de setembre a les 9.30 h. a la Plaça Porxos Sant Roc    

"Campió Mikola Tuz C.E. Vilanovenc i Sots Campió Lluís Tresents C.E. Guissona"

Classificació Final

XIX CAMPIONAT DE PARTIDES RÀPIDES GUISSONA 2010. 
Dissabte 11 de setembre a les 17.00 h.a l'Ateneu de Guissona  

"Campió Azer Mirzoev C.E. Lleida i Sots Campió Albert Ramon C.E. Tàrrega"

¬†Classificació Final

ACTIUS 11 DE SETEMBRE DE SABADELL 2010 

Dia 11 de setembre  ¬†

"Campió Josep Oms C.E. Lleida i Sots Campió Yuniesky Quesada C.E. Barberà (Cuba)"

Classificació Final

III OPEN INTERNACIONAL DE SABADELL 2010 

De l'1 al 4 i del 6 al 10 de setembre     

"Campió Fernando Peralta d'Argentina i Sots Campió Anton Kovalyov d'Argentina"

Josep Oms i Jorge Gonzalez del C.E. Lleida 5a i 10a posició

Classificació Final GrupA

"Campió Cristian Fernandez C.E. Mollet i Sots Campió Emilio Tardio C.E. Tres Peons"

Classificació Final Grup-B

I CAMPIONAT DE TANCATS DE PARTIDES RÀPIDES VILANOVA DE BELLPUIG 2010. 
Dia 5 de setembre a les 10.00 h. sota el porxo de l'Ajuntament i Llar de jubilats.

"Campió GrupA Albert Ramon C.E. Tàrrega"

"Campió GrupB Vicenç Prat C.E. Guissona"

"Campió GrupC Jordi Ferrer C.E. Balaguer"

"Campió GrupD Sergi Flotats C.E. Tàrrega"

"Campió GrupE Salvador Serra C.E. Almenar"

"Campió GrupF Mikola Tuz C.E. Vilanovenc"

Classificacions Finals

II CAMPIONAT DE PARTIDES RÀPIDES PISCINA VALLFOGONA 2010. 
Dia 29 d'Agost a les 10.00 h. a les piscines de Vallfogona.   

"Campió Francesc Nieto C.E. Benavent i Sots Campió Joel Visa C.E. Tàrrega"

XII OPEN INTERNACIONAL DE SANTS HOSTAFRANCS I LA BORDETA 2010 

Del 20 al 29 d'agost    

"Campió Maxim Rodshtein d'Israel  i Sots Campió Tomasz Markowski de Polònia"

Classificació Final ¬†¬†

"Campiona Gal.la Garcia C.E. Santa Eugènia i Sots Campió Esteve Garnica C.E Molí Nou"

Classificació Final

XII CAMPIONAT D'ESCACS DE PARTIDES RÀPIDES FESTA MAJOR DE BALÀFIA  2010

DIA 22 d’agost de 2010 (diumenge) a les 9:00 del matí  al Centre Cívic de Balàfia (Seu de l’Associació de Veïns)  c/ Terrassa, 1  - Lleida¬†¬†¬†¬†

"Campió Albert Ramon C.E. Tàrrega i Sots Campió Ricard Gonzalez C.E Balàfia"

Classificació Final

I CAMPIONAT DE PROMOCIÓ CUBELLS 2010. Fins a Sub14.   
Dia 21 d'Agost a les 16.00 h. al Restaurant La Llosa de Cubells.
  

"Campió Marc Bons de Tremp i Sots Campió Xavier Martínez C.E Tres Peons"

Classificació Final

XXXVI OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS "BADALONA" 2010 

Del 2 al 10 d'agost 

"Campió Lazaro Bruzon de Cuba i Sots Campió Yuniesky Quesada de Cuba"

Albert Ramon del C.E. Tàrrega 45a posició

Classificació Final Grup-A¬†¬†¬†

"Campió Nicolas Chobaut de França i Sots Campió Jaume Rios de Santcugatenca"

Josep Ll. Turuguet i David Farré del C.E. Tàrrega 28a i 38a posició

Classificació Final Grup-B

II CAMPIONAT DE PARTIDES RÀPIDES TREMP 2010. Partides a 5 minuts. 

Dia 8 d'Agost a les 10.00 h. a la Rambla Doctor Pearson de Tremp.

"Campió Joshua Solaní C.E. Vallfogona i Sots Campió Josep M. Saenz C.E. Comtal Escacs Club"

Classificació Final

II CAMPIONAT DE PROMOCIÓ TREMP 2010. Fins a Sub12. Partides a 10 minuts.

Dia 8 d'Agost a les 10.00 h. a la Rambla Doctor Pearson de Tremp.

"Campió Sub12 Xavier Martínez C.E. Tres Peons i Campió Sub10 Ramon Cosialls C.E. Benavent"

Classificació Final

CAMPEONATO DE AJEDREZ SUB18 D'ESPANYA 2010
Del 26 de juliol a l'1 d'agost 

"Campió Angel Espinosa i Sots Campió Angel Arribas"

Jordi Coll del C.E. Benavent 6a posició

Classificació Final

XXXVI OPEN INTERNACIONAL D'ESCACS "VILA DE SITGES" 2010 

Del 22 al 30 de juliol    

"Campió José Gonzalez de Mèxic i Sots Campió Alexei Barsov d'Uzbequistan"

Classificació Final

XV OPEN INTERNACIONAL DE BALAGUER

Del 19 al 27 de Juliol de 2010

"Campió Daniele Vocaturo d'Italia i Sots Campió Pavel Yuniesky Quesada de Cuba"

Classificació Final

XXVIII OPEN INTERNACIONAL D'ANDORRA

Del 17 al 25 de Juliol de 2010

"Campió Dan Zoler d'Israel i Sots Campió Lazaro Bruzon de Cuba"

Classificació Final

CAMPEONATO DE AJEDREZ SUB16 D'ESPANYA 2010
Del 20 al 25 de juliol     

"Campió David Anton de Madrid i Sots Campió Pablo Cruz de València"

Cristina Coll del C.E. Benavent 49a posició

Classificació Final

CAMPIONAT PARTIDES RÀPIDES DE VILANOVA DE SEGRIÀ

Diumenge 18 de Juliol a les 10.00 h.   

"Campió Mario Bruned C.E. Lleida i Sots Campió Ramon Verdés C.E. Tàrrega"

Classificació Final

CAMPEONATO DE AJEDREZ SUB14 D'ESPANYA 2010
Del 13 al 18 de juliol    

"Campió Jaime Santos d'Asturies i Sots Campió Alejandro Escudero de Murcia"

Jose Perez del C.E. Balaguer 13a posició

Classificació Final

XXXIIIè  OPEN INTERNACIONAL’2010 D’ESCACS  DE  BARBERÀ DEL VALLÉS
Grup A      del 4 al 12 de juliol Grup B i C del 4 al 11 de juliol

"Campió Lazaro Bruzon de Cuba i Sots Campió Sergey A Fedorchuk d'Ucraina"

Josep Oms del C.E. Lleida 4a posició

Classificació Final

CAMPIONAT PARTIDES RÀPIDES DE SEDÓ

Dissabte 10 de Juliol a les 9.30 h.

"Campió Lluís M. Castany C.E. Guissona i Sots Campió Ramon Verdés C.E. Tàrrega"

Classificació Final

42a FESTA PROVINCIAL D'ESCACS DE LA TERRITORIAL DE LLEIDA 2010 

¬†Diumenge dia 20 de juny de 2010 a Raïmat Golf Club  -  Afores S/N  de Raimat.

Campionat de ràpides per parelles a les 9.30 h.

"Campió Visa-Ramon C.E. Tàrrega i Sots Campió Nieto-Frances C.E. Benavent"

Classificació Final

1r TORNEIG DE PARTIDES RÀPIDES ESCOLA D'ESCACS PONENT 2010

El dissabte 19 de juny a les 16.00 h. a la Sala d'Actes del Centre Penitenciari de Ponent. Inscripció gratuita.

"Campió Josep Oms C.E. Lleida i Sots Campió David Monell C.E. Lleida"

Classificació Final

Visitar vídeo

II TORNEIG D'ESCACS AV. PIUS XII-GERMANOR 2010

Diumenge dia 13 de juny a les 10 del matí.

"Campió Ricard Gonzalez C.E. Balàfia i Sots Campió David Monell C.E. Lleida"

Classificació Final

I TORNEIG D'ESCACS COL.LEGI EPISCOPAL DE LLEIDA

Dissabte dia 12 de juny a les 9.30 del matí. 

"Campió Leon Vidaller de C.E. Binefar i Sots Campió Alberto Sese C.E. Binefar"

Classificació Final

TANCATS DE TÀRREGA 2010

Del 9 d'Abril al 4 de Juny, al local dels baixos del Gat del rosal, a l’Avd. Onze de setembre, s/n de Tàrrega. 

Campió Grup-A Joel Visa del C.E. Tàrrega

Campió Grup-B Ramon Monfà Solé del C.E. Vilanovenc

Campió Grup-C Roberto Cardona del C.E. Berga

Campió Grup-D Josep Vidal del C.E. Vallfogona

Campió Grup-E Joan Suau del C.E. Montboí

Campió Grup-F Francisco Pareja del C.E. Balàfia

Campió Grup-G Pere Aznar del C.E. Tàrrega

Campió Grup-H Ivan Mirchov del C.E. Guissona

 

Classificació Final Grup-A

Classificació Final Grup-B

Classificació Final Grup-C

Classificació Final Grup-D

Classificació Final Grup-E

Classificació Final Grup-F

Classificació Final Grup-G

Classificació Final Grup-H

II TROBADA "ESCACS A LA FRESCA" BELLVIS 2010

Dissabte 5 de juny a les 9.30 h.

"Campió Jordi Fortuny C.E. Balaguer i Sots Campió Joel Solaní C.E. Vallfogona"

Classificació Final

MARATÓ D'ESCACS DE LA TERRITORIAL DE LLEIDA 2010

Dissabte 5 de juny de les 16.00 h. a 24.00 h.

"Campió David Monell C.E. Lleida i Sots Campió Francesc Nieto C.E. Benavent"

Classificació Final

I TORNEIG D'ESCACS I.E.S. RONDA  DE LLEIDA (Cr. Henri Dunan de Lleida "Darrera del Carrefour i al costat de Creu Roja)

Dissabte 29 de maig a les 9.30 h.

"Campió Joel Solaní C.E. Vallfogona"

II TORNEIG ESCOLAR D'ESCACS "MEMORIAL IGOR H. FLÓREZ" 2010

El dissabte 22 de maig a les 16.30 h. al local de l'Amistat de Mollerussa.

"Campió C.E. Vilanovenc"

Classificació Final

CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT 2010.

Del dissabte 15 al 22 de maig a la ciutat de Sabadell

Participació del GM Josep Oms del C.E. Lleida i el jugador Joel Visa del C.E. Tàrrega

"Campió Jordi Magem i Sots Campió Joan Fluvià"

Quadre Emparellaments

XI CAMPIONAT DE RÀPIDES CIUTAT DE TÀRREGA 2010

El diumenge 16 de maig a la Pl. de les Nacions Sense Estat de Tàrrega a les 9.30 h. matí

"Campió Ramon Verdés C.E. Tàrrega i Sots Campió Ramon Monfà C.E. Vilanovenc

Classificació Final

XII OBERT DE PROMOCIÓ SUB-16 CIUTAT DE TÀRREGA 2010

El diumenge 16 de maig a la Pl. de les Nacions Sense Estat de Tàrrega a les 9.30 h. matí

"Campió Gerard Orrit C.E. Balaguer i Sots Campió Jordi Fortuny C.E. Balaguer

Classificació Final

III CAMPIONAT DE PROMOCIÓ VALLFOGONA 2010. SUB14

El diumenge 9 de maig a la Pl. dels Setze Jutges de Vallfogona. (Davant de la Llar de Jubilats)

"Campió Edgar Solé C.E. Lleida i Sots Campió Joel Solaní C.E. Vallfogona

Classificació Final

CAMPIONAT PROVINCIAL PARTIDES RÀPIDES PER EQUIPS 2010

El diumenge 9 de maig C/Bassal, 22 –Casal social Club Escacs Sanaüja.

"Campió C.E. Tàrrega i Sots Campió C.E. Lleida

Classificació Final

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL FEMENÍ 2010

El diumenge 17, 24 d’abril i 15 de maig a la Pl. Carme, 14 de Tàrrega

"Campió Xenia Arnó del C.E. Almenar i sots campió Teresa Helena Balcells del C.E. Tàrrega"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL D'ESCACS ACTIUS 2010

El diumenge 25 d’abril i 2 de maig al Casal de Cervera, a la P/Santa Anna, s/n de Cervera.

"Campió Joan Trepat del C.E. Lleida i sots campió Alejandro Barbero del C.E. Lleida"

Classificació Final

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL 2010

Del 31 de març al 5 d'Abril a la Pineda.

"Campió Enrique Colon del C.E. Sant Adrià i sots campió Eric Dominguez del C.E. Sant Andreu"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE SUB10 A SUB16-2010

Del 27 al 31 de març a la Pineda.

"Campió Sub16 Jordi Bals del C.E. Mollet i sots campió Marc Sanchez del C.E. Sant Martí"

"Campió Sub14 Xavier Delgado del C.E. Sant Boi i sots campió Jose Perez del C.E. Balaguer "

"Campió Sub12 Llatzer Bru del C.E. l'Ampolla i sots campió Guillem Salagran del C.E. Gerunda"

"Campió Sub10 Pol Bover del C.E. Villa Olímpica i sots campió Jaume Ros del C.E. Colònia Güell"

Classificació Final Sub16

Classificació Final Sub14

Classificació Final Sub12

Classificació Final Sub10

CAMPIONAT PER EQUIPS DELEGACIÓ TERRITORIAL DE LLEIDA TEMPORADA 2010

Del 24 març a17 d'abril de 2010.

Classificació Final Divisió d'Honor (Lleida) "Campió CC Sabadell"

Classificació Final Primera Divisió Grup-I (Balaguer) "Campió Barcelona Vulcà"

Classificació Final Segona Divisió Grup-II  (Geva-Cea, Tàrrega i Benavent) "Campió Geva-Cea"

Classificació Final Preferent Provincial "Campió Lleida-B"

Classificació Final Primera Provincial "Campió Balàfia-A"

Classificació Final Segona Provincial "Campió Almenar"

Classificació Final Tercera Provincial "Campió Tàrrega-C"

Classificació Final Divisió d'Honor

Classificació Final Primera Divisió

Classificació Final Segona Divisió Grup II

Classificació Final Preferent Provincial

Classificació Final Primera Provincial

Classificació Final Segona Provincial

Classificació Final Tercera Provincial

Actes Clubs Jugadors Quadres Calendaris Resultats Rondes Adreces Locals de Joc

CAMPIONAT PROVINCIAL EQUIPS DE SUB10 A SUB16-2010

Dissabtes 27 de febrer, 6 i 13 març de 2010 al Local Social de l’Hostal Nou, a la Partida La Codosa de l’Hostal Nou de Vallfogona.. A les 16.00 h. 

"Campió Sub16 Balaguer"

"Campió Sub14 Balaguer "

"Campió Sub12 Balaguer"

"Campió Sub10 Vallfogona "

Classificació Final Sub16-Sub14

Classificació Final Sub12-Sub10¬†

CAMPIONAT INDIVIDUAL JUVENIL ANDORRA 2010

Del 16 al 19 de febrer de 2010 a Escaldes-Engordany, club GEVA-CEA

"Campió Diana Da Rocha del C.E. Geva-Cea i sots campió Marc Pericas del C.E. Geva-Cea"

Classificació Final¬†

IV OBERT D'ESCACS D'IGUALADA I L'ANOIA

Dissabtes del 24 de gener al 14 de Març a Igualada     

"Campió Imar Tallo del C.E. Sant Martí i sots campió Israel Campos del C.E. Tàrrega"

Classificació Final¬†

XII TORNEIG OBERT INTERNACIONAL "TRES PEONS"

Divendres del 8 de gener al 15 de Març a Barcelona

"Campió Miguel Muñoz del C.E. Terrassa i sots campió Filemon Cruz del C.E. Tres Peons"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL SUB-8 DEL PLA DE LLEIDA 2010

Dissabte 6 de febrer de 2010 al CEIP Gaspar de Portolà, al C/Escoles S/N de la ciutat de Balaguer. A les 16.00 h.

"Campió Albert Canales del C.E. Lleida i sots campió Etna Palacios del C.E. Vallfogona"

 

CAMPIONAT SUB14 INDIVIDUAL CATALUNYA EDATS COMARQUES PIRINENQUES 2010.

Divendres 15, 22 i 29 de Gener, 5, 12 i 26 de febrer de 2010 a Escaldes-Engordany, club GEVA-CEA

"Campió Ferran Gras del C.E. Geva-Cea i sots campió Marc Torrent del C.E. Geva-Cea"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT SUB12 INDIVIDUAL CATALUNYA EDATS COMARQUES PIRINENQUES 2010

Divendres 15, 22 i 29 de Gener, 5, 12 i 26 de febrer de 2010 a Escaldes-Engordany, club GEVA-CEA

"Campió Francesc Lopez del C.E. Geva-Cea i sots campió Marc Obregon del C.E. Geva-Cea"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT SUB10 INDIVIDUAL CATALUNYA EDATS COMARQUES PIRINENQUES 2010

Divendres 15, 22 i 29 de Gener, 5, 12 i 26 de febrer de 2010 a Escaldes-Engordany, club GEVA-CEA

"Campió Arnau Jansat del C.E. Geva-Cea i sots campió Valentí Riba del C.E. Geva-Cea"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL SUB16 DEL PLA DE LLEIDA 2010

Dissabtes 9, 16, 23, 30 de Gener, 6, 13 i 20 de febrer de 2010 al CEIP Gaspar de Portolà, al C/Escoles S/N de la ciutat de Balaguer. A les 16.00 h.

"Campió Cristina Coll del C.E. Benavent i sots campió Ramon Monfà del C.E. Vilanovenc"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL SUB14 DEL PLA DE LLEIDA 2010

Dissabtes 9, 16, 23, 30 de Gener, 6, 13 i 20 de febrer de 2010 al CEIP Gaspar de Portolà, al C/Escoles S/N de la ciutat de Balaguer. A les 16.00 h.

"Campió José Perez del C.E. Balaguer i sots campió Elies Martí del C.E. Vilanovenc"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL SUB12 DEL PLA DE LLEIDA 2010

Dissabtes 9, 16, 23 i 30 de Gener de 2010 al CEIP Gaspar de Portolà, al C/Escoles S/N de la ciutat de Balaguer. A les 16.00 h.

"Campió Edgar Solé del C.E. Lleida i sots campió Guillem Cucurull del C.E. Vallfogona"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL SUB10 DEL PLA DE LLEIDA 2010

Dissabtes 9, 16, 23 i 30 de Gener de 2010 al CEIP Gaspar de Portolà, al C/Escoles S/N de la ciutat de Balaguer. A les 16.00 h.

"Campió Aleix Martí del C.E. Vallfogona i sots campió Manel Martí del C.E. Vilanovenc"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT DE LA CATALUNYA CENTRAL

Del 6 de novembre al 15 de gener de 2010 a Manresa

"Campió Israel Campos del C.E. Tàrrega i sots campió Ramon Menac del C.E. Catalonia"

Classificació Final¬†

CAMPIONAT PROVINCIAL COPA CATALANA SECTOR DE LLEIDA 2010

Diumenge 3 i 10 de gener de 2010 al Poliesportiu de Bellpuig a les 9.30 h. del matí

"Campió Lleida-A i sots campió Benavent-A"

Classificació Final¬†

III OPEN INTERNACIONAL DE NADAL DE L'HOSPITALET

MEMORIAL PEPITA FERRER

Les partides es jugaran entre els dies 27 i 31 de desembre de 2009 i entre el 2 i 5 de gener de 2010 a l'Hospitalet de Llobregat

"Campió Lluís M. Perpinya del C.E. Sabadell i sots campió Francisco del J. Garcia C.E. Barberà"

Classificació Final¬†

III FESTIVAL AJEDREZ MEMORIAL CARLOS SANJOSE 2009

Del 26 de desembre al 3 de gener de 2010

"Campió Cristhian Cruz de Perú i sots campió Manuel Leon de Mèxic"

Classificació Final