Campionats Finalitzats Any 2011

logo fceCampionat de Veterans del Pla de Lleida 2011

           premi_jaume_badia_veterans_2011                       premi_ramon_aloy_veterans_2011

Campi贸 Jaume Badia C.E. Tor脿                  Sots Campi贸 Ramon Aloy C.E. Vilabarca

logo fceCampionat Femen铆 de Lleida 2011

Campiona Imma Montoliu C.E. Vallfogona   Sots Campiona Mariona Clua C.E. Vallfogona

ideal claveXVII猫 Obert Ideal Calve 2011

JUGADORS TERRITORIAL LLEIDA
Nom R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Punts  
Josep Ll. Turuguet C.E. T脿rrega
0'5
0'5
1
0
0
-
1
1
4
35猫
Barto Cucurull C.E. Vallfogona
1
0
1
1
0
0
1
1
5
9猫
Guillem Cucurull C.E. Vallfogona
0
0'5
0
1
-
0
0
1
2'5
51猫

montbuiXIX猫 Obert de Santa Margarida de Montbui 2011

JUGADORS TERRITORIAL LLEIDA
Nom R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Punts  
Albert Ramon C.E. T脿rrega
1
1
1
1
1
1
1
1
8
1r
Daniel Llavall C.E. T脿rrega
1
1
0
1
-
1
0'5
1
5'5
6猫
Ramon Monf脿 Sol茅 C.E. Vilanovenc
1
0'5
1
1
1
0
0'5
0
5
8猫
Manel Piqu茅 C.E. T脿rrega
1
1
0
1
0'5
1
0'5
1
6
3r
Salvador Serra C.E. T脿rrega
1
1
0'5
0
1
1
1
0
5'5
5猫
Ramon Verd茅s C.E. T脿rrega
1
0'5
0'5
1
1
1
0
0
5
10猫
Ramon Monf脿 C.E. Vilanovenc
-
1
1
1
0
0'5
1
0'5
5
15猫

 

           albert ramon                       salvador llacuna

Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega   Sots Campi贸 Salvador Llacuna Sta. Coloma Queralt

 

logo fceCampionat de Catalunya per Equips Edats 2011
Sub8, Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16

Circular campionat

Ranking i Rondes Sub16

Ranking i Rondes Sub14

Ranking i Rondes Sub12

Ranking i Rondes Sub10

Ranking i Rondes Sub8

fce Magistral Ciutat de Barcelona-Casino de Barcelona 2011

Del 12 al 20 d'octubre 2011 a Barcelona

           Ivan Salgado                       Yasser Seirawan

Campi贸 Ivan Salgado                  Sots Campi贸 Yessar Seirawan

club vallfogonaXIX Open Internacional Escacs Actius Vallfogona 2011

Dissabte 24 i diumenge 25 de setembre. Partides de (20' + 3")

           marc narciso                       omar almeida

Campi贸 Marc Narciso C.E. MontcadaSots Campi贸 Omar Almeida SCC Sabadell

cerveraIX Obert d'Escacs Actius "Ciutat de Cervera" 2011

Diumenge 18 de setembre, a les 09.00 h. Partides de 15' + 5"

           pedro alejandro                       david lari帽o

Campi贸 Pedro A. Jimenez de CubaSots Campi贸 David Lari帽o del Montcada

almenarVIII Campionat de R脿pides "Vila d'Almenar" 2011

Diumenge 18 de setembre, a les 09.30 h. Partides de 5'

Campi贸 David Monell C.E. Geva-CeaSots Campi贸 Eduardo Moreno C.E. Monzon

almenarIII Campionat Promoci贸 "Vila d'Almenar"2011

Diumenge 18 de setembre, a les 09.30 h. Partides de 10'

Campi贸 Aleix Mart铆 C.E. VallfogonaSots Campi贸 Edgar Sol茅 C.E. Lleida

bellpuigCampionat Festa Major de Bellpuig 2011
X Memorial Josep M. Rosell贸

Diumenge 11 de setembre a Guissona, a les 09.30 h.

Campi贸 Daniel Llavall C.E. T脿rregaSots Campi贸 Albert Sanuy C.E. Almenar

logo guissonaXX Campionat de R脿pides Individuals Guissona 2011

Dissabte 10 de setembre a Guissona, a les 17.00 h.

Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rregaSots Campi贸 Llu铆s M. Castany C.E. Guissona

vilanova bellpuigTancats R脿pides Individuals Vilanova de Bellpuig 2011

Diumenge 4 de setembre a Vilanova de Bellpuig, a les 10.00 h.
Circular

mequinenzaVI Open Internacional Bajo Cinca 2011

Diumenge 4 de setembre a Mequinenza, a les 09.30 h.
Circular

Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega

sants XIII Obert Internacional Sants, Hostafrancs i Bordeta 2011

Del 20 al 28 d'agost a Barcelona

 Sadler Matthew D                                  Eduardo_Iturrizaga

Campi贸 Sadler Matthew d'Anglaterra Sots Campi贸 Eduardo Iturrizaga de Venezuela

club vallfogonaIII Campionat R脿pides Individuals Vallfogona 2011

Diumenge 28 d'agost, a les 10.00 h. Partides de 5 minuts

 israel campos                                 joshua solani

Campi贸 Israel Campos C.E. T脿rrega Sots Campi贸 Joshua Solan铆 C.E. Vallfogona

sedoIII Campionat R脿pides Individuals Sed贸 2011

Dissabte 27 d'agost, a les 16.30 h. Partides de 3'+2"

 lluis_maria_castany                                           david monell

Campi贸 Llu铆s M. Castany C.E. Guissona Sots Campi贸 David Monell C.E. Geva-Cea

balafiaCampionat R脿pides Bal脿fia 2011

Diumenge 21 d'agost a les 9.00 h. Partides de 5 minuts

 albert_ramon_11                                 Rue_JosepM

Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega Sots Campi贸 Josep M. Rue C.E. Peona i Pe贸

petits estats
2n Campionat Petits Estats d'Europa 2011

L'equip d'Andorra queda 4t classificat

logo_cubellsIII Campionat Promoci贸 Sub14 Cubells 2011

Dissabte 20 d'agost, a les 16.00 h. Partides de 10 minuts

 ferran sole                                 Mariona_Clua

Campi贸 Ferran Sol茅 C.E. Lleida Sots Campiona Mariona Clua C.E. Vallfogona

logo sabadell IV Obert Internacional ciutat de Sabadell 2011

Del 10 al 18 d'agost a Sabadell

JUGADORS DELEGACI脫 LLEIDA
Nom
Club 1a R. 2a R. 3a R. 4a R. 5a R. 6a R. 7a R. 8a R. 9a R. Punts
Israel Campos T脿rrega
0
1
1
0
0
1
1
0
1
5
Joan M. Piqu茅 T脿rrega
0
0
0'5
0
0
0
1
1
1
3'5
Bartomeu Cucurull Vallfogona
1
0
0
0
0
1
1
1
0
4
(B) David Farr茅  
1
1
0'5
0'5
0'5
0'5
1
1
0'5
6'5

Campió Eduardo Iturrizaga de Venezuela Sots Campió Omar Almeida de Cuba


logo_figueres XII Obert Internacional Figueres "Miquel Mas" 2011

De l'11 al 18 d'agost a Figueres

JUGADORS DELEGACI脫 LLEIDA
Nom
Club 1a R. 2a R. 3a R. 4a R. 5a R. 6a R. 7a R. 8a R. 9a R. Punts
GM Aramis Alvarez Lleida
1
1
0
1
1
1
0'5
0'5
1
7
GM Levan Aroshidze Balaguer
1
1
1
0'5
0'5
1
1
0'5
1
7'5
GM Josep Oms  
1
1
0'5
0'5
1
0'5
1
0'5
1
6'5

Campió V Vishnu Prasanna de l'India Sots CampióLevan Aroshidze de Georgia

Campionat de l'Uni贸 Europea

logo_pobla_lilletXXI Obert Internacional La Pobla de Lillet 2011

Del 2 al 10 d'agost a La Pobla de Lillet

 Peralta_Fernando                                 Movsziszian_Karen

Campi贸 Fernando Peralta d'ArgentinaSots Campi贸 Karen Movsziszian d'Armenia

logo badalonaXXXVII Obert Internacional Ciutat de Badalona 2011

De l'1 al 9 d'agost a Badalona

Panchanathan_Magesh                                  Bacallao_Yusnel

Campi贸 Chandran Panchanathan de l'IndiaSots Campi贸 Yusnel Bacallao de Cuba

trempIII Campionat R脿pides Individuals Tremp 2011

Diumenge 7 d'agost, a les 9.30 h. Partides de 5 minuts

joshua solani                                  Ramon_Espuny

Campi贸 Joshua Solan铆 C.E. VallfogonaSots Campi贸 Ramon Espuny C.E. Jake

trempIII Campionat Promoci贸 Sub12 Tremp 2011

Diumenge 7 d'agost, a les 9.30 h. Partides de 10 minuts

ferran sole                       aleix marti

Campi贸 Ferran Sol茅 C.E. LleidaSots Campi贸 Aleix Mart铆 C.E. Vallfogona

fedaCampionat d'Espanya Femen铆 2011

De l'1 al 6 d'agost a Padr贸n

yudania hernandez                                  sabrina vega

Campiona Yudania Hern脿ndez de GaliciaSots Campiona Sabrina Vega de Cantabria

fedaCampionat d'Espanya Sub-18 2011

Del 24 al 31 de juliol a Padr贸n

Fernandez_Garcia_JoseMiguel                            Jordi_Coll_2011

Campió Jos茅 M. Fernandez Andalusia Sots Campió Jordi Coll Catalunya (C.E. Lleida)

escacs balaguer16猫 Open Internacional de Balaguer 2011

Del 17 al 25 de juliol al Casal de la Ciutat LAPALLAVACARA, situat a carrer Pintor Borr脿s de Balaguer.

Ranking, rondes, partides, etc...

P脿gina Oficial

Burmakin                            Aramis Alvarez

Campió Vladimir Burmakin de Rusia Sots Campió Aramis Alvarez de Cuba (C.E. Lleida)

 

andorraXXIX Open Internacional d鈥橝ndorra 2011

Del 16 al 24 de juliol a l鈥橦otel Sant Gothard (Erts-La Massana)

kiril Georgiev                              Julen_Arizmendi

Campió Kiril Georgiev de Bulgaria Sots Campió Julen Arizmendi d'Espanya

fedaCampionat d'Espanya Sub-16 2011

Del 18 al 24 de juliol a Padr贸n

Campió David Anton de Madrid Sots Campió Alberto Quintin d'Arag贸

sant martiXIII Open Internacional Sant Mart铆 2011

Del 13 al 21 de juliol a Sant Mart铆

JUGADORS DEL C.E. VALLFOGONA
Nom
1a R. 2a R. 3a R. 4a R. 5a R. 6a R. 7a R. 8a R. 9a R. Punts
Bartomeu Cucurull
0
0
1
0'5
x
1
1
0
0
3'5
Guillem Cucurull
0
1
0
0
x
0
0'5
1
0
2'5

Campió Levan Aroshidze de Georgia Sots Campió Yusnel Bacallao de Cuba

vilanova segriaTorneig Vilanova de Segri脿 2011

Dia 17 de juliol a les 10.00 h. a la sala de l'Ajuntament de Vilanova de Segri脿.

albert ramon                            arnau arno

Campió Albert Ramon C.E. T脿rrega Sots Campió Arnau Arn贸 C.E. Almenar

 

fedaCampionat d'Espanya Sub-12 2011

Del 4 al 10 de juliol a Padr贸n

Campió Mikel Ortega de Navarra Sots Campió Borja Hernandez de Castilla la Mancha

logo torredembarraXIII Open Internacional de Torredembarra 2011

Del 2 al 10 de juliol a Torredembarra

JUGADORS TERRITORIAL LLEIDA
M. T铆tol Nombre 1a R. 2a R. 3a R. 4a R. 5a R. 6a R. 7a R. 8a R. 9a R. Total
1 GM Aramis Alvarez Pedraza
1
1
0'5
0
1
1
0'5
0'5
1
6'5
2 GM Josep Oms Pallisse
1
1
0'5
1
0'5
0'5
0'5
1
0'5
6'5
3 MI Sandro Pozo Vera
1
1
1
0'5
0'5
0'5
0'5
1
1
7
4 MI Jorge Gonzalez Rodriguez
1
1
1
0
1
0
1
1
1
7
5 MC Alejandro Barbero Senidic 
1
1
0
1
0
1
0
0
1
5
6   Alberto Aranzana Areste 
1
0
1
0
1
0'5
0
0
1
4'5
7   Josep Ll. Turuguet Lopez 
x
1
1
1
0
0'5
0'5
0
1
5
8   Marcelo Sanchez Sanchez
0'5
0
0
0
1
0
0
1
1
3'5

Campió Artur Kogan d'Israel Sots Campió Jorge Gonzalez de Lleida

fedaCampionat d'Espanya Sub-10 2011

Del 27 de juny al 3 de juliol a Padr贸n

Campió Francisco Orantes d'Andalucia Sots Campió Manuel Mu帽oz d'Andalucia

 

csdCampionat d'Espanya Seleccions Auton貌miques per Equips Sub16 i Sub14 2011

Del 27 al 30 de juny a Pamplona

Catalunya Sub16 3r classificat      Catalunya Sub14 1r classificat

fedaCampionat d'Espanya Sub-8 2011

Del 24 al 26 de juny a Padr贸n

Ranking i Rondes

Campió Pablo Cubells Vazquez de Val猫ncia
Sots Campi贸 Ismael Amador Garcia de Can脿ries

fceCampionat Provincial R脿pides Individuals 2011 -
43a Festa Provincial d鈥橢scacs de la Territorial Lleida 2011


Dia 19 de juny de 2011 a les 09.30 h. al Passeig de l'Estaci贸 de Balaguer
Dia 19 de juny de 2011 a les 14.30 h. al Restaurant del Sant Crist de Balaguer

Partides de 5 minuts, 11 rondes.

albert ramon                            lluis maria castany

Campió Albert Ramon C.E. T脿rrega Sots Campió Llu铆s M. Castany C.E. Guissona

tarrega-bellpuig Tancats de l'Urgell 2011

Campionat de r脿pides cloenda Tancats de l'Urgell 2011

Classificaci贸 Final

david monell                            mikola tuz

Campió David Monell C.E. Geva-Cea Sots Campió Mykola Tuz C.E. Vilanovenc

 

fceCampionat Provincial de Partides R脿pides per Equips 2011 - Delegaci贸 Lleida

 

Dia 12 de juny de 2011 a les 09.30 h. a C/Bassal, 22 鈥揅asal social Club Escacs Sana眉ja

Partides de 5 minuts, 11 rondes, equips de 4 jugadors/es

tarrega-bellpuig Tancats de l'Urgell 2011

El campionat dels Tancats de l'Urgell 2011, aquest any es duran a terme a l'altell del Poliesportiu Municipal de Bellpuig. Es jugar脿 tots els divendres del 8 d'abril al 10 de juny, amb l'excepci贸 del 22 i 29 d'abril (Setmana Santa) que no es juga.

Bases Inscripci贸

Tancat Grup-A

albert ramon                            david monell

Campió Albert Ramon C.E. T脿rrega Sots Campió David Monell C.E. Geva-Cea

Tancat Grup-B

roman granados                            salvador llacuna

Campió Roman Granados C.E. BenaventSots Campió Salvador Llacuna C.E. Sta.Coloma Q.

Tancat Grup-C

ramon monfa                            josep vidal

Campió Ramon Monf脿 C.E. VilanovencSots Campió Josep Vidal C.E. Vallfogona

Tancat Grup-D

xavier font                            antonio batlle

Campió Xavier Font C.E. PontsSots Campió Antonio Batlle C.E. Guissona

Tancat Grup-E

francisco rius                            arcadi sola

Campió Francisco Rius C.E. T脿rregaSots Campió Arcadi Sol脿 C.E. Benavent

Tancat Grup-F

albert mollet                            ramon cosialls

Campió Albert Mollet C.E. PontsSots Campió Ramon Cosialls C.E. Almenar

santa coloma queraltIX TORNEIG OBERT D鈥橢SCACS ACTIUS. 鈥淰ILA DE SANTA COLOMA DE QUERALT鈥 2011

Dia 5 de juny de 2011 a les 09.30 h. Local de joc: Teatre l鈥橢strella. C/ Montblanc s/n.
Sistema su铆s a 8 rondes (partides a 15鈥+5鈥), Inscripcions: Senior 15 鈧 i veterans/sub16 10 鈧

xavi vila               moskalenko

Campió Xavi Vila C.E. U.G.A. Sots Campió Victor Moskalenko E.E. Barcelona

logo fceMarat贸 d鈥橢scacs de la Territorial de Lleida 2011

episcopalII Campionat Escolar d'Escacs 鈥淭ERRES DE LLEIDA鈥 EPISCOPAL 2011

 

Dia 4 de juny de 2011 a les 09.30 h. al Col.legi Episcopal. Jugadors nascuts a partir de l'1 de gener de 1996
Partides de 10 minuts

logo serosTorneig de Promoci贸 Sub-14 de Ser貌s 2011

Dia 29 de maig de 2011 a les 10.00 h. al CEIP de Ser貌s.
Partides de 10 minuts

edgar sole                                       ferran sole

Campió Edgar Sol茅 C.E. Lleida Sots Campió Ferran Sol茅C.E. Lleida

logo mollerussaXIII Torneig d'Escacs Escolar 鈥淢EMORIAL IGOR H. FL脫REZ鈥 2011

Dia 21 de maig de 2011 a les 16.30 h. a Societat Cultural Recreativa 鈥淟鈥橝MISTAT鈥, carrer Ferrer i Busquets n潞 92 de Mollerussa. Jugadors nascuts a partir de l'1 de gener de 1995
Campionat per equips de 4 jugadors nascuts posterior al 1995. Partides de 5 minuts

penyaI Campionat de R脿pides Penya Barcelonista Lleida 2011

Dia 21 de maig de 2011 a les 10.00 h. a la Penya Barcelonista C/ Doctor Combelles, 63 - 67 (El carrer que hi ha sobre l'antic Escorxador) Partides de 10 minuts

albert ramon                                       lluis quintas

Campió Albert Ramon C.E. T脿rrega Sots Campió Llu铆s Quintas C.E. Lleida

logo fceCampionat Absolut de Catalunya 2011

Circular     Emparellaments, resultats i m茅s informaci贸     Quadre

marc narciso                                       alvar alonso

Campió GM Marc Narciso Sots Campió GM 脌lvar Alonso

federacio catalanaCampionat de Catalunya Sub-8 2011

Dies 14 i 15 de maig de 2011 a Vilaseca (La Pineda)

Circular

Classificaci贸 Final

harutian william                                       barrionuevo hugo

Campió Harutian William C.E. Catalonia Sots Campió Hugo Barrionuevo C.E. Cerdanyola Matar贸

tarregaXII Campionat r脿pides "Ciutat de T脿rrega" 2011

Dia 15 de maig de 2011 a les 9.30 h. a la Pl. de les Nacions sense estat de T脿rrega
Partides de 5 minuts

Premis i inscripcions

Classificaci贸 Final

israel campos                                 albert sanuy

Campió Israel CamposC.E. T脿rrega Sots Campió Albert Sanuy C.E. Almenar

XIII Obert de promoci贸 Sub16 "Ciutat de T脿rrega" 2011

Classificaci贸 Final Obert Sub16

ramon casas                                 jordi fortuny

Campió Ramon Casas C.E. Balaguer Sots Campió Jordi Fortuny C.E. Balaguer

logo fceCampionat Individual Actius Lleida 2011

Dies 1 i 8 de maig de 2011 a Benavent

Circular 10-2011

Ranking, rondes i classificaci贸

 

albert ramon                                 ferran gutierrez

Campió Albert Ramon C.E. T脿rrega Sots Campió Ferran Gutierrez C.E. Benavent

logo fceCampionat Juvenil individual de Catalunya

Circular

Partides descarrega

Ranking,rondes i classificaci贸 final

erik martinez                                  jordi coll

Campió Erik Martinez C.E. Sant Mart铆 Sots Campió Jordi Coll C.E. Lleida

logo fceCampionat Sub10 a Sub16 individual de Catalunya

Ranking, rondes, partides, activitats i classificaci贸 final
Circular

Sub16 Sub14 Sub12 Sub10

catalanaCampionat Equips de Catalunya 2011

campionat europaCampionat d'Europa 2011

bandera francesa

daniel alsina   Daniel Alsina Leal

R.1 R.2 R.3 R.4 R.5 R.6 R.7 R.8 R.9 R.10 R.11 Total
1
0'5
1
0'5
0
0'5
1
0'5
0'5
0
1
6'5

 

 

 

 

robert aloma   Robert Alom脿 Vidal

R.1 R.2 R.3 R.4 R.5 R.6 R.7 R.8 R.9 R.10 R.11 Total
1
0
1
0
0'5
0
0'5
0'5
1
0
1
5'5

 

 

 

 

 

catalanaCampionat Subs Equips Territorial de Lleida Sub16, Sub14, Sub12 i Sub10 2011

 

equip sub14 vallfogona

Resultats i emparellaments Categoria Sub 16 i Sub14

Resultats i emparellaments Categoria Sub 12 i Sub10

Campi贸 Sub16 Balaguer

Campi贸 Sub14 Vallfogona

Campi贸 Sub12 Lleida

Campi贸 Sub10 Lleida

Equip Campi贸 Sub14 Vallfogona

 

equip sub14 vallfogona

 

 

 

 

 

Equip Sots Campi贸 Sub12 Vallfogona

logo igualadaVI Torneig d'Escacs d'Igualada i l'Anoia

david monell   Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega

R.1 R.2 R.3 R.4 R.5 R.6 R.7 R.8 Total
1
1
1
0'5
1
1
1
0
6'5

david monell   Sots campi贸 David Monell C.E. Geva-Cea

R.1 R.2 R.3 R.4 R.5 R.6 R.7 R.8 Total
1
1
1
0'5
1
1
0
1
6'5

 

catalanaCampionat Subs Territorial Comarques Pirinenques de Lleida Sub 12 2011

Valenti_Ribaarnau jansat

Campió Valent铆 Riba C.E. Geva-Cea Sots Campió Arnau Jansat C.E. Geva-Cea

Rondes i Classificaci贸 Final

catalanaCampionat Subs Territorial Comarques Pirinenques de Lleida Sub 10 2011

daniel arquesGuillermo_Jauregui

Campió Daniel Arqu茅s C.E. Geva-Cea Sots Campió Guillermo J谩uregui C.E. Geva-Cea

Rondes i Classificaci贸 Final

catalanaCampionat Subs Territorial Comarques Pirinenques de Lleida Sub 16 2011

marc torrentferran gras

Campió Marc Torrent C.E. Geva-Cea Sots Campió Ferran Gras C.E. Geva-Cea

Rondes i Classificaci贸 Final

catalanaCampionat Subs Territorial Comarques Pirinenques Sub 14 2011

eric casanovas                               marc obregon

Campió Eric Casanovas C.E. Geva-Cea   Sots Campió Marc Obregon C.E. Geva-Cea

Rondes i Classificaci贸 Final

catalanaCampionat Subs Territorial de Lleida Pla Sub 16 2011

andreu voltes                               ramon monfa

Campió Andreu VoltesC.E. Vallfogona   Sots Campió Ramon Monf脿 C.E. Vilanovenc

Rondes i Classificaci贸 Final

catalanaCampionat Subs Territorial de Lleida Pla Sub 14 2011

elies marti                                   sergi fabrega

Campió Elies Mart铆 C.E. Vilanovenc      Sots Campió Sergi Fabrega C.E. Vallfogona

Rondes i Classificaci贸 Final

catalanaCampionat Subs Territorial de Lleida Pla Sub 8 2011

foix jaume                       estruch lluc

Campió Jaume Foix C.E. Vallfogona   Sots Campió Lluc Estruch C.E. Guissona

Rondes i Classificaci贸 Final

catalanaCampionat Subs Territorial de Lleida Pla Sub 12 2011

jordi caldero                    manel marti

Campió Jordi Calder贸 C.E. Lleida   Sots Campió Manel Mart铆 C.E. Vilanovenc

Rondes i Classificaci贸 Final

catalanaCampionat Subs Territorial de Lleida Pla Sub 10 2011

ferran sole                   guillem monyarch

Campió Ferran Sol茅 C.E. Lleida   Sots Campió Guillem Monyarch C.E. Lleida

Rondes i Classificaci贸 Final

 

catalanaCAMPIONAT FINAL COPA CATALANA 2011

Dia 23 de Gener de 2011 a Girona

catalanaCAMPIONAT COPA CATALANA "SECTOR LLEIDA"-

Delegaci贸 Lleida

Diumenges 9 i 16 de gener de 2011 a les 09.30 h. al poliesportiu de Bellpuig

equip lleida    Campió Lleida-A

equip tarrega   Sots Campió T脿rrega-A

Rondes i Classificaci贸 Final