Campionats Finalitzats Any 2013

 

ponts 2n Campionat Infantil Ponts 2013

        ferran sole                              joel solani

Campi贸 Ferran Sol茅 CE Lleida  Sots Campi贸 Joel Solan铆 CE Vallfogona

 

fce Campionat de Catalunya d'Escacs Actius d'Edats. XI Festival d'Escacs Memorial David Garcia Ilundain 2013 Escacs de Base

 

fce Torneig d'Escacs 鈥淢emorial David Garcia Ilundain 2013鈥

 

fce Campionat Individual Absolut de Lleida 2013


        barbero                              trepat

Campi贸 Alejandro Barbero CE Lleida  Sots Campi贸 Joan Trepat CE Lleida

 

mundial

T铆tol Mundial entre Anand i Carlsen 2013

Del 7 al 28 de novembre de 2013

Anand Carlsen

Carlsen 6 - 3 Anand

 

fce Campionat per Equips de Sub8, sub10, sub12, sub14, sub16 i sub18 2013

 

fce Magistral Ciutat de Barcelona 2013

        Balogh Csaba                              Hansen Eric

Campi贸 Balogh Csaba Hungria   Sots Campi贸 Hansen Eric Canada

vallfogona XXI猫 Open Internacional Actius Vallfogona 2013

        Joan Mellado                              Arturo Vidarte

Campi贸 Joan Mellado C.E. Catalonia  Sots Campi贸 Arturo Vidarte C.E. Montcada

 

casal cervera XI Obert Internacional Escacs Actius Cervera 2013

 

bellpuig XII Memorial Josep M. Rosell贸 2013

        Albert Ramon                              Jordi Ferrer

Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega  Sots Campi贸 Jordi Ferrer C.E. Balaguer

 

vilanova bellpuig Tancats partides r脿pides Vilanova de Bellpuig 2013

 

sants XV Open Internacional de Sants 2013

        Adhiban B.                              jorge cori

Campi贸 GM Adhiban B. de l'India  Sots Campi贸 Jorge Cori de Per煤

 

balafia XV Campionat R脿pides Bal脿fia 2013

        David Monell                  Robert Cardona            

Campi贸 David Monell C.E. Geva-cea  Sots Campi贸 Robert Cardona C.E. T脿rrega

 

feda Campionat d'Espanya Individual Femen铆 2013

        Alexandrova Olga                              Monica Calzetta

Campiona MI Olga Alexandrova  Sots Campiona Monica Calzetta

 

feda Campionat d'Espanya Equips 1a Divisi贸 2013

 

figueres XIV Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" 2013

pobla illet XXIII Obert Pobla de l'Illet 2013

pont de suert2n Torneig d'Escacs Vila de Pont de Suert 2013

 

feda Campionat Sub18 d'Espanya 2013

vallfogona VII猫 Campionat R脿pides Vallfogona 2013

        albert ramon                              joshua solani

Campi贸 Albert Ramon C.E. T脿rrega  Sots Campi贸 Joshua Solani C.E. Vallfogona

 

andorra 31猫 Open d'Escacs Andorra 2013

        Vovk Andrey                              Rodshtein Maxim

Campi贸 Vovk Andrey d'Ucraina  Sots Campi贸 Rodshtein Maxim d'Israel

 

feda Campionat Sub16 d'Espanya 2013

 

escacs balaguer 18猫 Open d'Escacs Balaguer 2013

        Jorge Cori                              Burmaking

Campi贸 Jorge Cori de Per煤  Sots Campi贸 Burmakin Vladimir de Russia

 

feda Campionat Sub14 d'Espanya 2013

vilanova segriaTorneig d'escacs Vilanova de Segri脿 2013

        Israel Campos                              ramon verdes

Campi贸 Israel Campos C.E. T脿rrega  Sots Campi贸 Ramon Verdes C.E. Bellpuig

 

feda Campionat Sub12 d'Espanya 2013

FERRAN SOL脡 C.E. LLEIDA
ferran sole R.1 R.2 R.3 R.4 R.5 R.6 R.7 R.8 R.9 Total
0 1 1 1 0'5 0'5 1 0 1 6(20猫)

 

pont de suert2n Torneig La Faiada 2013

 

feda Campionat Sub10 d'Espanya 2013

JAUME FOIX C.E. VALLFOGONA
jaume foix R.1 R.2 R.3 R.4 R.5 R.6 R.7 R.8 R.9 Total
1 0 0 1 1 0 0 1 0 4

 

feda Campionat Sub8 d'Espanya 2013

 

csd
Campionat Seleccions Auton貌miques per equips Sub14 2013

Circular    Butllet铆 N.0     Ranking i Rondes    M茅s informaci贸

fce Festa dels Escacs de Lleida 2013. Campionat de r脿pides individuals.

        david monell                              lluism_castany

Campi贸 David Monell C.E. Geva-Cea  Sots Campi贸 Llu铆s M. Castany C.E. Guissona

 

fce Obert de Bellpuig.II Open de la Delegaci贸 de Lleida 2013

        Alejandro Barbero                              Joan Trepat

Campi贸 Alejandro Barbero C.E. Lleida  Sots Campi贸 Joan Trepat C.E. Lleida

 

sta coloma XI Obert Escacs Actius Santa Coloma de Queralt 2013

        xavi vila                              orelvis perez

Campi贸 GM Xavier Vila de Barcelona Uga       Sots Campi贸 GM Orelvis Perez de Moncada

 

fce Campionat R脿pides per equips de la Delegaci贸 de Lleida 2013

 tarrega                                     

Campi贸 T脿rrega      

                                     lleida

                                     Sots Campi贸 Lleida

mollerussa XV Torneig d'Escacs escolar "Memorial Igor Flores" 2013

 sub14 vallfogona                                     

Campi贸 Vallfogona Sub14      

                                     sub16 vallfogona

                                     Sots Campi贸 Vallfogona Sub16

 

club lleida Torneig Obert Club Escacs Lleida 2013

        joan trepat                              

Campi贸 Joan Trepat C.E. Lleida      

 

tarrega XIII Torneig de R脿pides T脿rrega 2013

        Ramon Monfa                              Israel Campos

Campi贸 Ramon Monf脿 C.E. Vilanovenc       Sots Campi贸 Israel Campos C.E. T脿rrega

 

 

club lleida XX Torneig "Memorial Farr煤s" Lleida 2013

Campi贸 Fernando Barranco i sots campi贸 Kevin Rodriguez, els dos del C.E. Monzon

Robert Tarrag贸

1r de la prov铆ncia de Lleida Robert Tarrag贸 C.E. Vallfogona

 

club lleida XIX Torneig "Ciutat de Lleida" 2013

        lluis quintas                              Alejandro Barbero

Campi贸 Llu铆s Quintas C.E. Lleida            Sots Campi贸 Alejandro Barbero C.E. Lleida

 

fce Campionat individual Actius de Lleida 2013

 Alejandro Barbero                                     Joshua Solani

Campi贸 Alejandro Barbero C.E. Lleida  Sots Campi贸 Joshua Solan铆 C.E. Vallfogona

 

fce Final de la Copa Catalana 2013

fce Campionat de Catalunya Femen铆 2013

fce Campionat de Catalunya de Sub8 a Sub18 2013

fce Campionat per Equips de Catalunya 2013鈥

Divisi贸 d'Honor
Primera Divisi贸 Grup I
Segona Divisi贸 Grup II

Preferent Lleida
Primera Lleida
Segona Lleida
Tercera Lleida

 

fce Campionat de Sub-8 Pla de Lleida 2013

        Joan Pedra                              Albert Pinyol

Campi贸 Joan Pedra C.E. Balaguer            Sots Campi贸 Albert Pinyol C.E. Ponts

fce Campionat de Sub-18 Pla de Lleida 2013

        Gerard Orrit                              Eudald Fumas

Campi贸 Gerard Orrit C.E. Balaguer           Sots Campi贸 Eudald Fumas C.E. Balaguer

fce Campionat de Sub-16 Pla de Lleida 2013

        Eric Casanovas                              Sergi Fabrega

Campi贸 Eric Casanovas C.E. Geva-Cea     Sots Campi贸 Sergi Fabrega C.E. Vallfogona

fce Campionat de Sub-14 Pla de Lleida 2013

        Jordi Caldero                              Ramon Cosialls

Campi贸 Jordi Calder贸 C.E. Lleida              Sots Campi贸 Ramon Cosialls C.E. Almenar

agronoms Torneig de Sub10 a Sub16 "Escola T猫cnica Superior d'Enginyeria Agr脿ria" Lleida - 2013

        xavier martinez                     ferran sole

Campi贸 Xavier Mart铆nez                 Sots Campi贸 Ferran Sol茅

   

fce Campionat de Sub-12 Pla de Lleida 2013

        ferran sole                              Guim Estruch

Campi贸 Ferran Sol茅 C.E. Lleida                 Sots Campi贸 Guim Estruch C.E. Ponts

fce Campionat de Sub-10 Pla de Lleida 2013

        guerau mesague                              Adria Salvia

Campi贸 Guerau Mesagu茅 C.E. Lleida       Sots Campi贸 Adri脿 Salvia C.E. Almenar

fce Copa Catalana "Fasse Lleida 2013"