Campionats Finalitzats Any 2014

 

almenarV Trobada d'escacs Solidaris 2014

 albertramon_verdes          Monell_solani

Campions Albert Ramon-Ramon Verdes                      Sots campions David Monell- Joshua Solaní Tàrrega-Bellpuig                                                              Vallfogona

 

fce I Torneig de Nadal de Sub8 a Sub18 Delegació de Lleida

 

lleida III Torneig Obert d'Escacs "Ciutat de Lleida" 2014

 alejandro barbero                                      Joan Trepat

Campió Alejandro Barbero CE Lleida     Sots campió Joan Trepat CE Lleida

 

balafia I Torneig d'Escacs Lleida Solidària - La Marató 2014 -

 

fceCampionat de Catalunya d'escacs actius d'edats.
XII Festival d'Escacs Memorial David Garcia Ilundain

 

fce Campionat Individual Absolut Lleida 2014

                                       Joan Trepat

Campió Albert Ramon C.E. Tàrrega     Sots campió Joan Trepat CE Lleida

fce Magistral Ciutat de Barcelona Categoria Sub12

 Hector Sama                                      victor alvarez

Campió Hector Sama CE Lira               Sots campió Victor Alvarez CE Foment

fce Magistral Ciutat de Barcelona Categoria Sub10

 sergi prats                                      llibert cespedes

Campió Sergi Prats CE Llinars               Sots campió Llibert Cespedes CE Tres Peons

europa Campionat d'Europa Individual de joves 2014

JUGADORS CATALANS
Nom R.1 R.2 R.3 R.4 R.5 R.6 R.7 R.8 R.9 Punts
Elisabet Ruiz Font Categoria Sub18 Enllaç
 
0'5
0'5
1
0
1
0
1
0'5
4'5
Victor Alvarez Albiol Categoria Sub12 Enllaç
 
0
0'5
0'5
1
0
1
0
0
0'5
3'5

 

 

fce Campionat de Catalunya per equips de Subs 2014

 

fce Festa Catalana i Campionat de Catalunya ràpides per equips 2014

 

cervera XII Obert Internacional Cervera 2014

 Arian Gonzalez                                      Joan Trepat

Campió Arian Gonzalez CE Sant Andreu     Sots campió Joan Trepat CE Lleida

 

vallfogona XXII Open Internacional Actius Vallfogona 2014

 Karen Movsziszian                      Marc Narciso

Campió Karen Movsziszian         Sots campió Marc Narciso

 

cervera I Torneig Escolar Cervera 2014

 Marc Juan                              Robert Tarrago

Campió Marc Juan del Catalunya       Sots campió Robert Tarragó de Vallfogona

 

ponts Torneig Escacs Infantil Ponts 2014

 ferran sole                              jordi fortuny

Campió Ferran Solé de Lleida         Sots campió Jordi Fortuny de Balaguer

 

bellpuig XIII Campionat Ràpides "Memorial Josep M. Roselló" 2014

 albert ramon                              Israel Campos

Campió Albert Ramon de TàrregaSots campió Israel Campos de Tàrrega

 

vilanova bellpuig Tancat Ràpides "Francesc Nadal" 2014

 

bajo cinca IX Open Internacinal Bajo Cinca 2014

 Alejandro Barbero                              joan trepat

Campió Alejandro Barbero de LleidaSots campió Joan Trepat de Lleida

 

balafia Torneig d'Escacs Balàfia 2014

 Omar Oussama                        joan trepat

Campió Adel Oussama de LleidaSots campió Joan Trepat de Lleida

 

sants XVI Open Internacional de Sants, Hostafrancs i Bordeta 2014

 fier alexandr                        Daniele_Vocaturo

Campió Alexandr Fier de BrasilSots campió Daniele Vocaturo d'Italia

 

 

figueres XV Obert Internacional Figueres 2014

FERRAN SOLÉ DE LLEIDA CAMPIÓ DEL GRUP B DE FIGUERES

 Kevel Oliva                        Camilo Ernesto

Campió Kevel Oliva de CubaSots campió Camilo Ernesto Gomez de Cuba

 

logo pobla illet XXIVè Open Internacional Pobla de Lillet 2014

 jaume parramon                                         roger cervello

Campió Jaume Parramon de VallfogonaSots campió Roger Cervelló de Peona i Peó

 

logo pobla illet XXIVè Open Internacional Pobla de Lillet 2014

 Karen                                joan mellado

Campió GM Karen MovsziszianSots campió MI Joan Mellado

 

pont de suert Torneig d'Escacs Vila de Pont de Suert 2014

   barbero                   trepat

Campió Alejandro Barbero      Sots campió Joan Trepat

 

Feda Campionat d'Espanya Sub18 2014

 

vallfogona VIIIè Campionat Ràpides Vallfogona 2014

 Albert Ramon                                david Monell

Campió Albert Ramon C.E. TàrregaSots campió David Monell C.E. Vallfogona

 

andorra 32è Open Andorra 2014

 juliol granda                                Adrien Demuth

Campió Julio Granda (Perú)                Sots campió Adrien Demuth (França)

 

Feda Campionat d'Espanya Sub16 2014

 

vilanova Torneig de Ràpides Vilanova de Segrià 2014

 Julia Farre                                joshua solani

Campió Julià Farré C.E. TornabousSots campió Joshua Solaní C.E. Vallfogona

 

 

Feda Campionat d'Espanya Sub14 2014

FERRAN SOLÉ C.E. LLEIDA
ferran sole R.1 R.2 R.3 R.4 R.5 R.6 R.7 R.8 R.9 Total
1
1
1
0
0
1
0
0'5
0'5
5

 

Feda Campionat d'Espanya Sub12 2014

 

Feda Campionat d'Espanya Sub10 2014

 

Feda Campionat d'Espanya Sub8 2014

 

fce Campionat ràpides individuals de Lleida 2014

 Joshua solani                                david Monell

Campió Johua Solaní C.E. VallfogonaSots campió David Monell C.E. Vallfogona

 

fce Obert de Lleida 2014

   barbero                   trepat

Campió Alejandro Barbero      Sots campió Joan Trepat

 

fce Campionat Ràpides per equips de Lleida 2014

   lleida         balàfia

Campió Lleida                                                           Sots campió Balàfia

fce Campionat Veterans de Catalunya 2014

 

lluc majorOpen Internacional a Llucmajor (Palma de Mallorca) 2014

    Ferdorchuk                  Delchev

Campió Fedorchuk Sergey A. Sots campió Delchev Aleksander

balafiaCampionat Ràpides Equips Balàfia 2014

   vallfogona         monzon

Campió Vallfogona                                              Sots campió Monzon

 

logo fceCampionat Absolut de Catalunya 2014

   Alvar Alonso                   marc narciso

Campió Àlvar Alonso       Sots campió Marc Narciso

fce Campionat Escacs Actius de Lleida 2014

   david monell                           vicenç prat

Campió David Monell CE Vallfogona  Sots campió Vicenç Prat CE Guissona

fce Final Copa Catalana 2014

 

fce Campionat Femení de Catalunya 2014

 

fce Campionat de Sub8 a Sub18 de Catalunya 2014

        jordi camprubi                      Oriol Padín

Campió Jordi Camprubí CE Banyoles  Sots campió Oriol Padín CE La Lira

 

  Jaume Foix                            Sergi Prats

Campió Jaume Foix CE Lleida   Sots campió Sergi Prats CE Llinars

 

        Sergi Lopez                      Victor Àlvarez

Campió Sergi Lopez CE Montmeló  Sots campió Victor Àlvarez CE Foment

 

        Xavier Povill                      Jaume Ros

Campió Xavier Povill CE Peona i Peó  Sots campió Jaume Ros CE Sant Boi

 

        Pere Garriga                      Ferran Cervelló

Campió Pere Garriga CE Mollet  Sots campió Ferran Cervelló CE Peona i Peó

 

        Carles Diaz                       Pau Juan

Campió Carles Diaz CE SCC Sabadell Sots campió Pau Juan Bartroli CE Catalunya

 

fce Campionat per Equips de Catalunya 2014 - Lliga Catalana

Divisió d'Honor Grup I
Divisió d'Honor Grup II
Segona Fase Divisió d'Honor Grup I
Segona Fase Divisió d'Honor Grup II
Primera Divisió Grup I
Primera Divisió Grup II
Segona Divisió Grup III
Preferent Lleida
Primera Lleida
Segona Lleida
Tercera Lleida

 

fce Campionat Prèvies Sub18 Lleida 2014

        sergi_fabrega                       jordi_fortuny

Campió Sergi Fàbrega CE Vallfogona  Sots campió Jordi Fortuny CE Balaguer

 

fce Campionat Prèvies Sub16 Lleida 2014

        Edgar Sole                      Robert Tarrago

Campió Edgar Solé CE Lleida  Sots campió Robert Tarragó CE Vallfogona

 

fce Campionat Prèvies Sub14 Lleida 2014

        Ferran Sole                      Aleix_Marti

Campió Ferran Solé CE Lleida  Sots campió Aleix Martí CE Vallfogona

 

fce Campionat Prèvies Sub8 Lleida 2014

                              Alex Pedra

Campió Daniel Sastre CE Lleida  Sots Alex Pedra CE Balaguer

 

fce Campionat Prèvies Sub12 Lleida 2014

        Guerau Mesague                      Lluc Estruch

Campió Guerau Masague CE Lleida  Sots Campió Lluc Estruch CE Ponts

 

fce Campionat Prèvies Sub10 Lleida 2014

        jaume foix               Joan Pedra

Campió Jaume Foix CE Lleida  Sots Campió Joan Pedra CE Balaguer

 

fce Copa Catalana "Fasse Lleida 2014"

 lleida     tarrega

Campió Lleida-A                                            Sots Campió Tàrrega-A