Campionats Finalitzats Any 2016

 

fce Torneig Festival d'Escacs David Garcia Ilundain 2016

fce Campionat Absolut Territorial de Lleida 2016

Barbero                                 Daniel Llavall

Campi贸 Alejandro Barbero CE LleidaSots campi贸 Daniel Llavall CE Tornabous

 

fce Campionat Equips per edats Territorial de Lleida 2016

 

fce Festa Catalana i Campionat de Catalunya per equips de r脿pides 2016

 

cervera XIV Obert Escacs Actius Cervera 2016

     vicen esplugas                            Mu帽oz Pantoja

Campi贸 Vicen莽 Esplugas CE T脿rregaSots campi贸 Miquel Mu帽oz CE Montcada

vallfogona XXIV Open Internacional Escacs Actius Vallfogona 2016

     Lazaro Lorenzo                            Mu帽oz Pantoja

Campi贸 Lazaro Lorenzo CE SabadellSots campi贸 Miquel Mu帽oz CE Montcada

cervera III Torneig Escolar de Cervera 2016

 

bellpuig XV Campionat de R脿pides Bellpuig - Memorial Josep M. Rosell贸 2016

     esplugas                            arno

Campi贸 Vicen莽 Espluga CE T脿rregaSots campi贸 Arnau Arn贸 CE Almenar

 

vilanova bellpuig Tancats de R脿pides a Vilanova de Bellpuig 2016

 

anglesola Torneig de R脿pides a Anglesola 2016

david farre                                 ramon verdes

Campi贸 David Farr茅 CE Tornabous  Sots campi贸 Ramon Verdes CE Tornabous

 

sants XVIII Open Internacional d'Escacs de Sants, Hostafrancs i La Bordeta 2016

ma qun                                 WAN Yunguo

Campi贸 GM MA Qun de Xina       Sots campi贸 GM WAN Yunguo de Xina

 

balafia Torneig de R脿pides Bal脿fia 2016

Trepat                                 Barbero

Campi贸 Joan Trepat CE Lleida       Sots campi贸 Alejandro Barbero CE Lleida

 

Almenar VII Torneig de Promoci贸 Vila d'Almenar 2016

 

pont de suert V Campionat R脿pides Vila de Pont de Suert 2016

Jaume Ribera                                 Ramon Verdes

Campi贸 Jaume Ribera CE MollerussaSots campi贸 Ramon Verd茅s CE Tornabous

 

escacs vallfogona X Campionat R脿pides estiu Vallfogona 2016

Xavier Martinez                                             Daniel Llavall

Campi贸 Xavier Mart铆nez CE Tres PeonsSots campi贸 Daniel Llavall CE Tornabous

 

fedaCampionat d'Espanya Sub18 2016

Jugadors Lleida R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punts
mariona clua

Mariona Clua (Vallfogona)

0 0 0 1 0 0 0'5 0'5 0'5 2'5

 

fedaCampionat d'Espanya Sub16 2016

Jugadors Lleida R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punts
ferran sole

Ferran Sol茅 (Lleida)

0'5 1 0 1 0'5 0'5 0'5 0'5 0'5 5

 

fedaCampionat d'Espanya Sub14 2016

Jugadors Lleida R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punts
guerau

Guerau Masagu茅 (Lleida)

1 0 1 1 0 1 0 1 0 5

 

tornabousCampionat d'escacs i lleure Tornabous 2016 i
Torneig promoci贸 Sub14

albert                                      arnau arno

Campi贸 Albert Ramon CE T脿rregaSots campi贸 Arnau Arn贸 CE Almenar

 

fedaCampionat d'Espanya Sub12 2016

Jugadors Lleida R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punts

Vinyet Palau

Vinyet Palau (Alcoletge)

0 1 0.5 1 1 1 0 0 1 5.5

joan pedra

Joan Pedra (Balaguer)

0 0 1 1 0 1 0 0'5 1 4'5

 

fedaCampionat d'Espanya Sub10 2016

 

fedaCampionat d'Espanya de Seleccions Sub14 Auton貌miques 2016

 

fedaCampionat d'Espanya Sub8 2016

 

fce Campionat escacs llampec individual Lleida 2016

 

fce Obert Delegaci贸 de Lleida 2016

ferran sole                   Alejandro Barbero

Campi贸 Ferran Sol茅 CE LleidaSots campi贸 Alejandro Barbero CE Lleida

 

fce Festa Lleidatana i campionat escacs llampec per equips Lleida 2016

 vallfogona                                         

 

fce IV Campionat Tancat R脿pides per equips Bal脿fia 2016

 vallfogona                                         

 

mollerussa 35猫 Campionat R脿pides Mollerussa 2016

 vallfogona                                         

 

tarrega XVI Campionat R脿pides T脿rrega 2016

 Pepe_Ribera                         jaume_ribera                

Campi贸 Pepe Ribera CE AndorraSots campi贸 Jaume Ribera CE Mollerussa

 

tarrega XVII Obert de promoci贸 Sub16 T脿rrega 2016

 

fce Campionat Escacs r脿pid Lleida 2016

 David Monell                         Mario Bruned                

Campi贸 David Monell CE VallfogonaSots campi贸 Mario Bruned CE Lleida

 

logo fceCampionat Absolut de Catalunya 2016

alvar alonso

Circular

Chessresults

Retransmissions retransmissio

M茅s informaci贸 i quadre resultats

 

fce Final de la Copa Catalana 2016

 

fce Lliga Catalana 2016

 

ivars Open d'Escacs Actius Cooperativa Ivars 2016

 Alejandro Barbero                                  Aramis Alvarez       

Campi贸 Alejandro Barbero CE LleidaSots campi贸 Aramis Alvarez CE Lleida

 

fce Campionat de Catalunya Femen铆 2016

 eli riera                                  imma hernando       

Campiona Elisabet Riera CE CireraSots campiona Imma Hernando CE Cadena

 

fce Campionat de Catalunya 2016 - Sub-18, Sub-16, Sub-14, Sub-12, Sub-10 i Sub-8

 

fce Campionat Sub-18 Territorial de Lleida

 robert tarrago                                  edgar sole       

Campi贸 Robert Tarrag贸 CE VallfogonaSots campi贸 Edgar Sol茅 CE Lleida

 

fce Campionat Sub-16 Territorial de Lleida

 ferran sole                                  ramon cosialls       

Campi贸 Ferran Sol茅 CE LleidaSots campi贸 Ramon Cosialls CE Almenar

 

fce Campionat Sub-14 Territorial de Lleida

 Guerao Masague                                  Lluc Estruch       

Campi贸 Guerau Masagu茅 CE LleidaSots campi贸 Lluc Estruch CE Guissona

 

fce Campionat Sub-8 Territorial de Lleida

 Joan Barri                         Guillem Visa       

Campi贸 Joan Barri CE BalaguerSots campi贸 Guillem Visa CE Ivars

 

fce Campionat Sub-12 Territorial de Lleida

 Jaume Foix                                  Armand Lopez       

Campi贸 Jaume Foix CE IvarsSots campi贸 Armand Lopez CE Adejo

 

fce Campionat Sub-10 Territorial de Lleida

 Alex Pedra                                  Daniel Sastre       

Campi贸 Alex Pedra CE BalaguerSots campi贸 Daniel Sastre CE Lleida

 

fce Copa Catalana "Fase Lleida"

 

fce Copa Catalana "Fase Tarragona"

 

fce Copa Catalana "Fase Girona"