Campionats Finalitzats Any 2017

 

fce Campionat de Catalunya Equips de Subs2017

 

fce Festa Catalana i Campionat de Catalunya de R脿pides per Equips 2017

 

cervera XV Obert Internacional d鈥橢scacs R脿pid Ciutat de Cervera 2017

 miguel mu帽oz                                    Alejandro Barbero            

Campi贸 Miguel Mu帽oz de CE St.AndreuSots campi贸 Alejandro Barbero CE Lleida

 

vallfogona XXV Open Internacional d'Escacs Actius Vallfogona 2017

 Orelvis Perez                             Jorge Cori            

Campi贸 Orelvis Perez de CubaSots campi贸 Jorge Cori de Per煤

 

cervera 4t Torneig d'escacs de Subs 2017

 

bellpuig XVI Memorial Josep M. Rosell贸 2017

 ramon verdes                                  Guim Estruch       

Campi贸 Ramon Verdes CE TornabousSots campi贸 Guim Estruch CE Guissona

 

vilanova bellpuig Tancats R脿pides Vilanova Bellpuig 2017

 

vilagrassa III Torneig Escacs Vilagrassa 2017

 

sants XIX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta 2017

Del 18 al 27 d'agost de 2017

 

sabadell europeu veteransEuropeu Veterans 2017

De l'11 al 21 d'agost de 2017 a Sabadell

 

pont de suert VI Campionat R脿pides Individuals Pont de Suert 2017

Diumenge 13 d'agost de 2017

 

almenar VIII Campionat Promoci贸 Almenar 2017

Fins a Sub14

Dissabte 12 d'agost de 2017

 

vallfogonaXI Campionat R脿pides Individuals Piscines Vallfogona 2017

Diumenge 6 d'agost de 2017

 Joshua Solani                                  Guerau Masague       

Campi贸 Joshua Solan铆 CE VallfogonaSots campi贸 Guerau Masagu茅 CE Lleida

 

fedaCampionat d'Espanya Sub18 Individual 2017

Del 31 de juliol al 5 d'agost de 2017 a Salobre帽a (Granada)

 

fedaCampionat d'Espanya Sub16 Individual 2017

Del 24 al 29 de juliol de 2017 a Salobre帽a (Granada)

 

fedaCampionat d'Espanya Sub14 Individual 2017

Del 17 al 22 de juliol de 2017 a Salobre帽a (Granada)

 

tornabousDiada d'escacs i lleure Tornabous 2017

Diumenge 16 de juliol de 2017

 

fedaCampionat d'Espanya Sub12 Individual 2017

Del 10 al 15 de juliol de 2017 a Salobre帽a (Granada)

 

fedaCampionat d'Espanya Sub10 Individual 2017

Del 3 al 8 de juliol de 2017 a Salobre帽a (Granada)

 

torredembarra XIX Obert Internacional Torredembarra 2017

De l'1 al 9 de juliol de 2017

David Monell (Vallfogona) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Punts
david Monell 1 1 1 0 1 0 1 1 0 6

 

fedaCampionat d'Espanya Sub8 Individual 2017

Del 29 de juny al 2 de juliol de 2017 a Salobre帽a (Granada)

 

ponts I Torneig Estades de Ponts 2017 i I Torneig promoci贸 Ponts 2017

Diumenge 2 de juliol de 2017 a Ponts

 campos                                  Josep Codina       

Campi贸 Israel Campos CE T脿rregaSots campi贸 Josep Codina CE Lleida

 

feda Campionat d'Espanya Seleccions Sub14 2017

De帽 21 al 25 de juny a Padr贸n

 

fce Obert de la D.T. de Lleida 2017 鈥 Obert de T脿rrega 2017

Dissabtes del 22 d'abril al 10 de juny de 2.017 (8 rondes)

 campos                                  jordi badia       

Campi贸 Israel Campos CE T脿rregaSots campi贸 Jordi Badia CE Tor脿

 

fce Campionat d'escacs actius Individuals 2017

Diumenge 28 de maig de 2017 a Vallfogona

 arnau arno                                  guerau massague       

Campi贸 Arnau Arn贸 CE AlmenarlSots campi贸 Guerau Masagu茅 CE Lleida

 

tarrega XVII Campionat R脿pides Ciutat de T脿rrega 2017

Diumenge 14 de maig de 2017 a les 09.30h a T脿rrega

 Joshua Solani                                  Pau Nieto       

Campi贸 Joshua Solan铆 CE VallfogonaSots campi贸 Pau Nieto CE Balaguer

 

tarrega XVIII Obert de Promoci贸 Sub16 2017

Diumenge 14 de maig de 2017 a les 09.30h a T脿rrega

fce Lliga Catalana 2017

Divisi贸 d'Honor: Dissabtes 21 i 28 de gener, 4,11,18,25 de febrer, 4, 11, 18, 25 de mar莽, 1 d'abril, de 2017

La resta de Categories: Diumenges 22 i 29 de gener, 5,12,19,26 de febrer 5, 12, 19 de mar莽 de 2017

 

fce Campionat Sub-18 Territorial de Lleida

 Ramon Cosialls                                  Edgar Sole       

Campi贸 Ramon Cosialls CE AlmenarSots campi贸 Edgar Sol茅 CE Lleida

 

fce Campionat Sub-16 Territorial de Lleida

                                                         Guerau Ripoll                   

Campi贸 Joel Angl茅s CE T脿rregaSots campi贸 Guerau Ripoll CE Lleida

 

fce Campionat Sub-14 Territorial de Lleida

 Guerau Masague                                  Vinyet Palau       

Campi贸 Guerau Masagu茅 CE LleidaSots campi贸 Vinyet Palau CE Alcoletge

 

fce Campionat Sub-8 Territorial de Lleida

   Guillem Visa                                       

Campi贸 Guillem Visa CE IvarsSots campi贸 Roger Domenech CE Lleida

 

fce Campionat Sub-12 Territorial de Lleida

 Daniel Sastre                                  joan pedra       

Campi贸 Daniel Sastre CE LleidaSots campi贸 Joan Pedra CE Balaguer

 

fce Campionat Sub-10 Territorial de Lleida

  Guillem Visa                                   pau berge

Campi贸 Guillem Visa d'Ivars             Sots campi贸 Pau Berge de Vallfogona

 

fce Copa Catalana Fase Lleida 2017

Diumenges 8 i 15 de gener de 2017 a Bellpuig

 lleida              tora       

Campi贸 CE Lleida                                                        Sots campi贸 CE TOR脌