Notícies

fce Magistral Ciutat de Barcelona-Casino de Barcelona 2011

Del 12 al 20 d'octubre 2011 a Barcelona

Lliga de 10 jugadors. Categoria XIV

Ivan Salgado

Ivan Salgado Campió del Magistral Ciutat de Barcelona 2011

 

josep oms

1.- Josep Oms

Oscar de la Riva

2.- Oscar de la Riva

Ilia Smirin

3.- Ilia Smerin

Yasser_Seirawan

4.- Yasser Seirawan

Kevin_Spraggett

5.- Kevin Spraggett

daniel Alsina

6.- Daniel Alsina

Eduardo_Iturrizaga

7.- Eduardo Iturrizaga

Ivan_Salgado

8.- Ivan Salgado

 

Fernando Peralta

9.- Fernando Peralta

Marc Narciso

10.- Marc Narciso

 

Web Oficial

Retransmissió retransmissió

Cròniques Campionat nou

Més fotografies

JUGADORS
Nom R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Punts  
1.- Josep Oms
0'5
0'5
0
0
0
+
0
0'5
0'5
2
 
2.- Oscar de la Riva
0'5
0'5
0'5
1
0'5
+
0
0'5
0'5
4
 
3.- Ilia Smerin
0'5
0'5
1
0
0'5
+
0
0'5
1
4
 
4.- Yasser Seirawan
1
0'5
0
0'5
1
+
0'5
1
1
5'5
 
5.- Kevin Spraggett
1
0
1
0'5
1
+
0'5
0'5
0'5
5
 
6.- Daniel Alsina
1
0'5
0'5
0
0
+
0'5
0'5
0'5
3'5
 
7.- Eduardo Iturrizaga(Descansa)
x
x
x
x
x
x
x
x
x
X
 
8.- Ivan Salgado
1
1
1
0'5
0'5
0'5
+
1
0
5'5
 
9.- Fernando Peralta
0'5
0'5
0'5
0
0'5
0'5
0'5
0
0'5
3'5
 
10.- Marc Narciso
0'5
0'5
0
0
0'5
0'5
+
1
0'5
3'5
 

Degut a un accident el jugador ITURRIZAGA EDUARDO no participarà en aquesta edició

EMPARELLAMENTS DE LES RONDES
Ronda 1 el 12.10.2011 a las 16.00  
   
SNo. Nom
Res.
Nom SNo.
1 OMS PALLISSE JOSEP
0'5-0'5
NARCISO DUBLAN MARC 10
2 DE LA RIVA AGUADO OSCAR
0'5-0'5
PERALTA FERNANDO 9
3 SMIRIN ILIA
0-1
SALGADO LOPEZ IVAN 8
4 SEIRAWAN YASSER
DESCANSA 7
5 SPRAGGETT KEVIN
1-0
ALSINA LEAL DANIEL 6
     
   
Ronda 2 el 13.10.2011 a las 16.00  
   
SNo. Nom
Res.
Nom SNo.
10 NARCISO DUBLAN MARC
0'5-0'5
ALSINA LEAL DANIEL 6
7 DESCANSA
SPRAGGETT KEVIN 5
8 SALGADO LOPEZ IVAN
0'5-0'5
SEIRAWAN YASSER 4
9 PERALTA FERNANDO
0'5-0'5
SMIRIN ILIA 3
1 OMS PALLISSE JOSEP
0'5-0'5
DE LA RIVA AGUADO OSCAR 2
     
   
Ronda 3 el 14.10.2011 a las 16.00  
   
SNo. Nom
Res.
Nom SNo.
2 DE LA RIVA AGUADO OSCAR
0'5-0'5
NARCISO DUBLAN MARC 10
3 SMIRIN ILIA
0'5-0'5
OMS PALLISSE JOSEP 1
4 SEIRAWAN YASSER
1-0
PERALTA FERNANDO 9
5 SPRAGGETT KEVIN
0'5-0'5
SALGADO LOPEZ IVAN 8
6 ALSINA LEAL DANIEL
-
DESCANSA 7
     
   
Ronda 4 el 15.10.2011 a las 16.00  
   
SNo. Nom
Res.
Nom SNo.
10 NARCISO DUBLAN MARC
-
DESCANSA 7
8 SALGADO LOPEZ IVAN
0'5-0'5
ALSINA LEAL DANIEL 6
9 PERALTA FERNANDO
0'5-0'5
SPRAGGETT KEVIN 5
1 OMS PALLISSE JOSEP
0-1
SEIRAWAN YASSER 4
2 DE LA RIVA AGUADO OSCAR
0'5-0'5
SMIRIN ILIA 3
     
   
Ronda 5 el 16.10.2011 a las 16.00  
   
SNo. Nom
Res.
Nom SNo.
3 SMIRIN ILIA
1-0
NARCISO DUBLAN MARC 10
4 SEIRAWAN YASSER
0'5-0'5
DE LA RIVA AGUADO OSCAR 2
5 SPRAGGETT KEVIN
1-0
OMS PALLISSE JOSEP 1
6 ALSINA LEAL DANIEL
0'5-0'5
PERALTA FERNANDO 9
7 DESCANSA
-
SALGADO LOPEZ IVAN 8
     
   
Ronda 6 el 17.10.2011 a las 16.00  
   
SNo. Nom
Res.
Nom SNo.
10 NARCISO DUBLAN MARC
1-0
SALGADO LOPEZ IVAN 8
9 PERALTA FERNANDO
-
DESCANSA 7
1 OMS PALLISSE JOSEP
0-1
ALSINA LEAL DANIEL 6
2 DE LA RIVA AGUADO OSCAR
1-0
SPRAGGETT KEVIN 5
3 SMIRIN ILIA
1-0
SEIRAWAN YASSER 4
     
   
Ronda 7 el 18.10.2011 a las 16.00  
   
SNo. Nom
Res.
Nom SNo.
4 SEIRAWAN YASSER
1-0
NARCISO DUBLAN MARC 10
5 SPRAGGETT KEVIN
1-0
SMIRIN ILIA 3
6 ALSINA LEAL DANIEL
0'5-0'5
DE LA RIVA AGUADO OSCAR 2
7 DESCANSA
-
OMS PALLISSE JOSEP 1
8 SALGADO LOPEZ IVAN
1-0
FERNANDO PERALTA 9
     
   
Ronda 8 el 19.10.2011 a las 16.00  
   
SNo. Nom
Res.
Nom SNo.
10 NARCISO DUBLAN MARC
0'5-0'5
PERALTA FERNANDO 9
1 OMS PALLISSE JOSEP
0-1
SALGADO LOPEZ IVAN 8
2 DE LA RIVA AGUADO OSCAR
-
DESCANSA 7
3 SMIRIN ILIA
0'5-0'5
ALSINA LEAL DANIEL 6
4 SEIRAWAN YASSER
0'5-0'5
SPRAGGETT KEVIN 5
     
   
Ronda 9 el 20.10.2011 a las 16.00  
   
SNo. Nom
Res.
Nom SNo.
5 SPRAGGETT KEVIN
0'5-0'5
NARCISO DUBLAN MARC 10
6 ALSINA LEAL DANIEL
0-1
SEIRAWAN YASSER 4
7 DESCANSA
-
SMIRIN ILIA 3
8 SALGADO LOPEZ IVAN
1-0
DE LA RIVA AGUADO OSCAR 2
9 PERALTA FERNANDO
0'5-0'5
OMS PALLISSE JOSEP 1